ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
bloc 2, parter, ap. 107
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoanăadministrator | 50% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 54.763.577 RON | 9.863.492 RON | 77.227.357 RON | 3.078.652 RON | 120.903.719 RON | 47.002.168 RON | 24 |
| 2024 | 42.034.094 RON | 8.866.560 RON | 65.911.221 RON | 2.192.945 RON | 100.760.190 RON | 37.138.676 RON | 20 |
| 2023 | 40.172.953 RON | 7.047.749 RON | 73.736.005 RON | 1.111.520 RON | 100.864.842 RON | 28.272.116 RON | 21 |
| 2022 | 38.153.089 RON | 8.138.578 RON | 44.703.848 RON | 2.168.943 RON | 63.717.951 RON | 21.224.367 RON | 19 |
| 2021 | 32.068.251 RON | 6.197.690 RON | 36.675.871 RON | 975.979 RON | 47.958.931 RON | 12.275.976 RON | 16 |
| 2020 | 24.628.110 RON | 4.527.975 RON | 32.344.827 RON | 536.793 RON | 37.855.104 RON | 6.078.286 RON | 13 |
| 2019 | 4.369.132 RON | 555.313 RON | 14.207.169 RON | 6.770.682 RON | 20.286.759 RON | 1.050.311 RON | 8 |
| 2018 | — | -4.452 RON | 2.902.475 RON | 2.998.863 RON | 7.052.734 RON | 495.948 RON | 5 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 54.763.577 RON | 42.034.094 RON | 40.172.953 RON | 38.153.089 RON | 32.068.251 RON | 24.628.110 RON | 4.369.132 RON | — |
| Venituri totale | 76.170.784 RON | 47.973.320 RON | 40.948.561 RON | 42.316.398 RON | 34.628.062 RON | 33.355.637 RON | 19.147.401 RON | 4.903.256 RON |
| Cheltuieli totale | 64.556.671 RON | 37.735.776 RON | 32.911.310 RON | 33.066.439 RON | 27.577.836 RON | 27.933.300 RON | 18.557.063 RON | 4.907.708 RON |
| Profit brut | 11.614.113 RON | 10.237.544 RON | 8.037.251 RON | 9.249.959 RON | 7.050.226 RON | 5.422.337 RON | 590.338 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 4.452 RON |
| Profit net | 9.863.492 RON | 8.866.560 RON | 7.047.749 RON | 8.138.578 RON | 6.197.690 RON | 4.527.975 RON | 555.313 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 4.452 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 3.078.652 RON | 2.192.945 RON | 1.111.520 RON | 2.168.943 RON | 975.979 RON | 536.793 RON | 6.770.682 RON | 2.998.863 RON |
| Active circulante | 120.903.719 RON | 100.760.190 RON | 100.864.842 RON | 63.717.951 RON | 47.958.931 RON | 37.855.104 RON | 20.286.759 RON | 7.052.734 RON |
| Stocuri | 107.870.703 RON | 89.666.950 RON | 85.872.706 RON | 47.227.666 RON | 37.116.346 RON | 28.812.138 RON | 16.821.051 RON | 4.905.486 RON |
| Creante | 12.193.694 RON | 6.177.600 RON | 8.565.604 RON | 11.557.596 RON | 5.977.767 RON | 4.280.374 RON | 2.656.286 RON | 586.459 RON |
| Casa si conturi la banci | 839.322 RON | 615.640 RON | 6.426.532 RON | 4.932.689 RON | 4.864.818 RON | 4.762.592 RON | 809.422 RON | 1.560.789 RON |
| Cheltuieli in avans | 247.154 RON | 96.762 RON | 31.759 RON | 41.321 RON | 16.937 RON | 31.216 RON | 1.038.048 RON | 75.161 RON |
| Datorii totale | 77.227.357 RON | 65.911.221 RON | 73.736.005 RON | 44.703.848 RON | 36.675.871 RON | 32.344.827 RON | 14.207.169 RON | 2.902.475 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | 12.838.009 RON | 6.728.335 RON |
| Capitaluri proprii | 47.002.168 RON | 37.138.676 RON | 28.272.116 RON | 21.224.367 RON | 12.275.976 RON | 6.078.286 RON | 1.050.311 RON | 495.948 RON |
| Capital subscris varsat | 1.000.200 RON | 1.000.200 RON | 1.000.200 RON | 1.000.200 RON | 1.000.200 RON | 1.000.200 RON | 500.200 RON | 500.400 RON |
| Nr. mediu salariati | 24 | 20 | 21 | 19 | 16 | 13 | 8 | 5 |