ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.834.087 RON | -7.635 RON | 501.522 RON | 129.904 RON | 364.186 RON | -7.432 RON | 9 |
| 2024 | 1.424.729 RON | 4.402 RON | 327.915 RON | 63.250 RON | 277.959 RON | 13.294 RON | 5 |
| 2023 | 1.379.849 RON | 23.735 RON | 444.518 RON | 50.478 RON | 502.932 RON | 108.892 RON | 6 |
| 2022 | 1.605.688 RON | 66.501 RON | 314.515 RON | 50.478 RON | 349.194 RON | 85.157 RON | 6 |
| 2021 | 1.386.572 RON | 13.396 RON | 219.188 RON | 50.821 RON | 187.023 RON | 18.656 RON | 7 |
| 2020 | 961.314 RON | 1.483 RON | 130.656 RON | 14.680 RON | 121.236 RON | 5.260 RON | 8 |
| 2019 | 398.888 RON | 197 RON | 114.798 RON | 522 RON | 118.053 RON | 3.777 RON | 3 |
| 2018 | 281.518 RON | 3.380 RON | 67.217 RON | 522 RON | 70.275 RON | 3.580 RON | 3 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 2.834.087 RON | 1.424.729 RON | 1.379.849 RON | 1.605.688 RON | 1.386.572 RON | 961.314 RON | 398.888 RON | 281.518 RON |
| Venituri totale | 2.835.766 RON | 1.429.915 RON | 1.391.079 RON | 1.667.191 RON | 1.410.009 RON | 970.651 RON | 401.147 RON | 281.680 RON |
| Cheltuieli totale | 2.843.401 RON | 1.382.135 RON | 1.353.474 RON | 1.584.633 RON | 1.382.513 RON | 959.461 RON | 396.939 RON | 275.480 RON |
| Profit brut | 0 RON | 47.780 RON | 37.605 RON | 82.558 RON | 27.496 RON | 11.190 RON | 4.208 RON | 6.200 RON |
| Pierdere bruta | 7.635 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 4.402 RON | 23.735 RON | 66.501 RON | 13.396 RON | 1.483 RON | 197 RON | 3.380 RON |
| Pierdere neta | 7.635 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 129.904 RON | 63.250 RON | 50.478 RON | 50.478 RON | 50.821 RON | 14.680 RON | 522 RON | 522 RON |
| Active circulante | 364.186 RON | 277.959 RON | 502.932 RON | 349.194 RON | 187.023 RON | 121.236 RON | 118.053 RON | 70.275 RON |
| Stocuri | 307.418 RON | 229.541 RON | 177.807 RON | 152.787 RON | 172.277 RON | 110.757 RON | 114.691 RON | 67.743 RON |
| Creante | 35.950 RON | 9.542 RON | 276.131 RON | 191.131 RON | 9.360 RON | 2.254 RON | — | — |
| Casa si conturi la banci | 20.818 RON | 38.876 RON | 48.994 RON | 5.276 RON | 5.386 RON | 8.225 RON | 3.362 RON | 2.532 RON |
| Datorii totale | 501.522 RON | 327.915 RON | 444.518 RON | 314.515 RON | 219.188 RON | 130.656 RON | 114.798 RON | 67.217 RON |
| Capitaluri proprii | -7.432 RON | 13.294 RON | 108.892 RON | 85.157 RON | 18.656 RON | 5.260 RON | 3.777 RON | 3.580 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 9 | 5 | 6 | 6 | 7 | 8 | 3 | 3 |