ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Ia act de renunţarea la judecarea cererii de chemare în judecată având ca obiect validare poprire, formulată de creditoarea ROCAPITAL I.F.N. S.A., , prin reprezentant convenţional Găn?oi, Furculi?ă şi Asociaţii S.P.A.R.L., în contradictoriu cu debitorul Măcelaru George, . şi terţul poprit HAMMER BUILDING S.R.L. Cu drept de recurs, în termen de 30 zile de la comunicare, cererea urmând a se depune la Judecătoria Făurei. Pronunţată astăzi, 10.06.2025, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Amână pronunţarea în cauză la data de 10.06.2025. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 29.05.2025.
Amână pronunţarea în cauză la data de 29.05.2025. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 27.05.2025.
Amână pronun?area în cauză la data de 27.05.2025 . Pronun?ată prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor prin mijlocirea grefei, azi, 14.05.2025.
Admite în parte cererea pentru validare poprire . Dispune validarea popririi înfiinţată în dosarul de executare 2802/2023, dosar instrumentat de Bej Graf. Obligă terţul poprit HAMMER BUILDING SRL la plata către creditoarea KRUK România SRL a sumelor pe care le datorează debitorului Geanta Viorel, în limita creanţei datorate de terţul poprit către debitor dar nu mai mult de 9651,12 lei. Respinge capătul de cerere privind amendarea terţului poprit. Cu apel . Pronunţată, azi 19.02.2024, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.014.798 RON | 121.297 RON | 2.847.215 RON | 780.990 RON | 3.299.938 RON | 1.233.713 RON | 12 |
| 2024 | 2.325.769 RON | -231.737 RON | 560.036 RON | 590.133 RON | 1.581.821 RON | 1.611.918 RON | 18 |
| 2023 | 12.451.385 RON | 3.854.385 RON | 1.422.663 RON | 687.200 RON | 4.638.930 RON | 3.903.467 RON | 19 |
| 2022 | 4.181.608 RON | 559.296 RON | 481.120 RON | 67.433 RON | 973.223 RON | 559.536 RON | 18 |
| 2021 | 2.674.581 RON | 77.535 RON | 303.995 RON | 20.503 RON | 375.863 RON | 92.371 RON | 14 |
| 2020 | 1.281.297 RON | 17.182 RON | 291.193 RON | 18.746 RON | 578.903 RON | 306.456 RON | 11 |
| 2019 | 440.821 RON | 154.773 RON | 84.577 RON | — | 373.851 RON | 289.274 RON | 6 |
| 2018 | 318.288 RON | 176.407 RON | 54.127 RON | — | 230.734 RON | 176.607 RON | 4 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 3.014.798 RON | 2.325.769 RON | 12.451.385 RON | 4.181.608 RON | 2.674.581 RON | 1.281.297 RON | 440.821 RON | 318.288 RON |
| Venituri totale | 3.620.689 RON | 3.584.310 RON | 12.501.532 RON | 4.205.698 RON | 2.685.200 RON | 1.283.626 RON | 440.821 RON | 318.288 RON |
| Cheltuieli totale | 3.462.764 RON | 3.816.047 RON | 8.173.656 RON | 3.605.938 RON | 2.581.350 RON | 1.253.608 RON | 281.640 RON | 138.698 RON |
| Profit brut | 157.925 RON | 0 RON | 4.327.876 RON | 599.760 RON | 103.850 RON | 30.018 RON | 159.181 RON | 179.590 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 231.737 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 121.297 RON | 0 RON | 3.854.385 RON | 559.296 RON | 77.535 RON | 17.182 RON | 154.773 RON | 176.407 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 231.737 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 780.990 RON | 590.133 RON | 687.200 RON | 67.433 RON | 20.503 RON | 18.746 RON | — | — |
| Active circulante | 3.299.938 RON | 1.581.821 RON | 4.638.930 RON | 973.223 RON | 375.863 RON | 578.903 RON | 373.851 RON | 230.734 RON |
| Stocuri | 1.974.936 RON | 1.224.439 RON | 210 RON | — | — | 149.088 RON | — | — |
| Creante | 655.510 RON | 268.712 RON | 3.590.289 RON | 486.345 RON | 272.958 RON | 401.953 RON | 368.959 RON | 176.834 RON |
| Casa si conturi la banci | 669.492 RON | 88.670 RON | 1.048.431 RON | 486.878 RON | 102.905 RON | 27.862 RON | 4.892 RON | 53.900 RON |
| Datorii totale | 2.847.215 RON | 560.036 RON | 1.422.663 RON | 481.120 RON | 303.995 RON | 291.193 RON | 84.577 RON | 54.127 RON |
| Capitaluri proprii | 1.233.713 RON | 1.611.918 RON | 3.903.467 RON | 559.536 RON | 92.371 RON | 306.456 RON | 289.274 RON | 176.607 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 12 | 18 | 19 | 18 | 14 | 11 | 6 | 4 |
57 de contracte atribuite, in valoare de 20.781.208 lei
In valoarea licitatiilor intra si plafoanele acordurilor-cadru: bani promisi, nu incasati. Defalcarea pe feluri de achizitie e in pagina de contracte.
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 4.344.860 lei.
Achizitii directe
56 de contracte
4.344.804 lei
Licitatii publice
1 contract
16.436.404 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 12:15).
Au depus oferta impreuna, ca membri ai aceleiasi asocieri.
| Firma | Licitatii comune | Impreuna | Castigate | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
WELL PLAST S.R.L.CUI 32926140 | 1 | 1 | 1 | — | vezi ↗ |
TOTAL NSA AG CONSTRUCT SRLCUI 36594214 | 1 | 1 | 1 | — | vezi ↗ |
„Licitatii comune" = toate procedurile in care apar amandoua firmele, indiferent de relatie — exact cate se deschid la „vezi". Coloanele de dupa numara doar procedurile cu relatia de pe rand, deci sunt mereu mai mici sau egale. Derivat din declaratiile de participare depuse in SICAP, nu din rezultatul procedurii — deci acopera si ofertele care nu au castigat. Denumirile sunt cele CURENTE din registru; firmele straine pastreaza numele din anunt. „Concurenti = Da" inseamna ca aceleasi doua firme au fost, in alta procedura, in grupuri diferite pe acelasi lot. Informativ, nu dovada.