ONRC
ONRC
ANAF · anul 2023
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoanăadministrator | 50% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 828.064 RON | -235.196 RON | 671.867 RON | 172.023 RON | 199.512 RON | -300.332 RON | — |
| 2021 | 3.112.627 RON | 5.051 RON | 1.094.842 RON | 454.271 RON | 453.962 RON | -186.609 RON | 9 |
| 2020 | 2.078.398 RON | 88.391 RON | 1.176.587 RON | 651.230 RON | 336.197 RON | -191.660 RON | 7 |
| 2019 | 1.903.003 RON | -157.884 RON | 1.112.194 RON | 556.222 RON | 275.921 RON | -280.051 RON | 7 |
| 2018 | 463.347 RON | -118.322 RON | 927.141 RON | 704.678 RON | 104.541 RON | -117.922 RON | 3 |
| Indicator | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 828.064 RON | 3.112.627 RON | 2.078.398 RON | 1.903.003 RON | 463.347 RON |
| Venituri totale | 1.333.394 RON | 3.123.605 RON | 2.088.561 RON | 1.913.101 RON | 463.449 RON |
| Cheltuieli totale | 1.550.946 RON | 3.087.318 RON | 1.980.928 RON | 2.051.852 RON | 577.137 RON |
| Profit brut | 0 RON | 36.287 RON | 107.633 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 217.552 RON | 0 RON | 0 RON | 138.751 RON | 113.688 RON |
| Profit net | 0 RON | 5.051 RON | 88.391 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 235.196 RON | 0 RON | 0 RON | 157.884 RON | 118.322 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 172.023 RON | 454.271 RON | 651.230 RON | 556.222 RON | 704.678 RON |
| Active circulante | 199.512 RON | 453.962 RON | 336.197 RON | 275.921 RON | 104.541 RON |
| Stocuri | — | 39.387 RON | — | — | — |
| Creante | 158.745 RON | 199.072 RON | 186.187 RON | 209.468 RON | 60.443 RON |
| Casa si conturi la banci | 40.767 RON | 215.503 RON | 150.010 RON | 66.453 RON | 44.098 RON |
| Datorii totale | 671.867 RON | 1.094.842 RON | 1.176.587 RON | 1.112.194 RON | 927.141 RON |
| Venituri in avans | — | — | 2.500 RON | — | — |
| Capitaluri proprii | -300.332 RON | -186.609 RON | -191.660 RON | -280.051 RON | -117.922 RON |
| Capital subscris varsat | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON |
| Nr. mediu salariati | — | 9 | 7 | 7 | 3 |