ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Admite în parte ac?iunea. Obligă pârâtul la plata către reclamantă a sumei de 995,98 lei cu titlu de debit principal şi 491,73 lei cu titlul de penalităţi de întârziere. Respinge în rest acţiunea, ca neîntemeiată. Obligă pârâtul la plata către reclamantă a sumei de 50 de lei cu titlu de cheltuieli de judecată (reduse proporţional cu valoarea pretenţiilor admise). Executorie. Cu drept de apel în termen de 30 zile de la comunicare, ce se va depune la Judecătoria Focşani. Pronun?ată astăzi, 20.12.2023, prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor prin mijlocirea grefei instan?ei.
Amână pronunţarea la data de 20.12.2023, pentru când soluţia va fi pusă la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei. Pronunţată în şedinţă publică, astăzi, 11.12.2023.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | 16.827 RON | -4.282 RON | 7.195 RON | 195 RON | 20.377 RON | 13.377 RON | — |
| 2019 | 11.502 RON | 581 RON | 4.372 RON | 787 RON | 21.244 RON | 17.659 RON | — |
| 2018 | 30.609 RON | 16.878 RON | 4.332 RON | 3.148 RON | 18.262 RON | 17.078 RON | — |
| Indicator | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 16.827 RON | 11.502 RON | 30.609 RON |
| Venituri totale | 16.827 RON | 11.502 RON | 30.609 RON |
| Cheltuieli totale | 20.716 RON | 10.726 RON | 12.812 RON |
| Profit brut | 0 RON | 776 RON | 17.797 RON |
| Pierdere bruta | 3.889 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 581 RON | 16.878 RON |
| Pierdere neta | 4.282 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 195 RON | 787 RON | 3.148 RON |
| Active circulante | 20.377 RON | 21.244 RON | 18.262 RON |
| Creante | — | 2.672 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 20.377 RON | 18.572 RON | 18.262 RON |
| Datorii totale | 7.195 RON | 4.372 RON | 4.332 RON |
| Capitaluri proprii | 13.377 RON | 17.659 RON | 17.078 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON |