ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Respinge plângerea contravenţională formulată de petenta, PAIN KILLER & ESTETIQUE DENT SRL , în contradictoriu cu MUNICIPIUL BAIA MARE, DIRECŢIA POLIŢIA LOCALĂ , împotriva procesului verbal de contravenţia seria BC nr.046337/27.11.2023. Cu drept de apel în termen de 30 de zile de la comunicare .Cererea pentru exercitarea căii de atac se va depune la Judecătoria Baia Mare . Pronunţată azi, 23.09.2024 , prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei .
Amână pronunţarea în cauză la data de 23.09.2024. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 06.09.2024.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.827.897 RON | 226.072 RON | 1.635.360 RON | 1.779.309 RON | 144.127 RON | 288.076 RON | 5 |
| 2024 | 1.617.114 RON | 29.799 RON | 687.436 RON | 257.300 RON | 329.466 RON | 62.005 RON | 5 |
| 2023 | 1.728.368 RON | 233.720 RON | 349.902 RON | 300.619 RON | 283.243 RON | 233.960 RON | 5 |
| 2022 | 1.196.038 RON | 15.158 RON | 266.163 RON | 174.346 RON | 107.694 RON | 15.877 RON | 4 |
| 2021 | 488.526 RON | 13.203 RON | 259.244 RON | 121.606 RON | 126.842 RON | 719 RON | 4 |
| 2020 | 0 RON | -9.565 RON | 98.700 RON | 77.527 RON | 8.689 RON | -12.484 RON | 0 |
| 2019 | 0 RON | -3.119 RON | 63.309 RON | 60.182 RON | 208 RON | -2.919 RON | 0 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 2.827.897 RON | 1.617.114 RON | 1.728.368 RON | 1.196.038 RON | 488.526 RON | 0 RON | 0 RON |
| Venituri totale | 2.832.386 RON | 1.617.125 RON | 1.728.371 RON | 1.196.449 RON | 488.527 RON | 0 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 2.567.727 RON | 1.544.812 RON | 1.478.021 RON | 1.169.627 RON | 470.497 RON | 9.565 RON | 3.119 RON |
| Profit brut | 264.659 RON | 72.313 RON | 250.350 RON | 26.822 RON | 18.030 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 9.565 RON | 3.119 RON |
| Profit net | 226.072 RON | 29.799 RON | 233.720 RON | 15.158 RON | 13.203 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 9.565 RON | 3.119 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 1.779.309 RON | 257.300 RON | 300.619 RON | 174.346 RON | 121.606 RON | 77.527 RON | 60.182 RON |
| Active circulante | 144.127 RON | 329.466 RON | 283.243 RON | 107.694 RON | 126.842 RON | 8.689 RON | 208 RON |
| Stocuri | 0 RON | 204.252 RON | — | 2.420 RON | 110.540 RON | — | — |
| Creante | 24.942 RON | 75.708 RON | 273.584 RON | 31.211 RON | 13.354 RON | 8.282 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 119.185 RON | 49.506 RON | 9.659 RON | 74.063 RON | 2.948 RON | 407 RON | 208 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | 162.675 RON | — | — | 11.515 RON | — | — |
| Datorii totale | 1.635.360 RON | 687.436 RON | 349.902 RON | 266.163 RON | 259.244 RON | 98.700 RON | 63.309 RON |
| Capitaluri proprii | 288.076 RON | 62.005 RON | 233.960 RON | 15.877 RON | 719 RON | -12.484 RON | -2.919 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 5 | 5 | 5 | 4 | 4 | 0 | 0 |