ONRC
ONRC
ANAF · anul 2024
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| firmăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Ia act că în dosarul nr. 1358/120/2024 a fost admisă cererea debitoarei şi s-a dispus deschiderea procedurii simplificate a insolvenţei, şi, în baza art. 66 al. 7 din Legea 85/2014, prezenta cerere va fi calificată drept declaraţie de creanţă în dosarul nr. 1358/120/2024.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Actul de deschidere nu apare in index
Notificare privind deschiderea procedurii de faliment prin procedură simplificată · BPI 6651/2024
Tabel preliminar al creanţelor · BPI 9330/2024
Tabel definitiv al creanţelor · BPI 11406/2024
Sentinţă de închidere a procedurii · BPI 22653/2024
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 6.831 RON | -14.013 RON | 502.656 RON | 101.833 RON | 439.523 RON | 38.700 RON | 0 |
| 2021 | 1.264.763 RON | 97.390 RON | 445.535 RON | 141.654 RON | 468.844 RON | 164.963 RON | 6 |
| 2020 | 1.118.227 RON | 11.293 RON | 247.997 RON | 14.338 RON | 301.231 RON | 67.572 RON | 4 |
| 2019 | 1.079.553 RON | 66.309 RON | 166.815 RON | 3.418 RON | 219.676 RON | 56.279 RON | 2 |
| 2018 | 41.884 RON | -10.230 RON | 95.000 RON | 4.589 RON | 80.381 RON | -10.030 RON | — |
| Indicator | 2023 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 6.831 RON | 1.264.763 RON | 1.118.227 RON | 1.079.553 RON | 41.884 RON |
| Venituri totale | 6.831 RON | 1.264.763 RON | 1.121.859 RON | 1.104.403 RON | 51.914 RON |
| Cheltuieli totale | 20.844 RON | 1.158.589 RON | 1.099.347 RON | 1.027.130 RON | 60.844 RON |
| Profit brut | 0 RON | 106.174 RON | 22.512 RON | 77.273 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 14.013 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 8.930 RON |
| Profit net | 0 RON | 97.390 RON | 11.293 RON | 66.309 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 14.013 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 10.230 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 101.833 RON | 141.654 RON | 14.338 RON | 3.418 RON | 4.589 RON |
| Active circulante | 439.523 RON | 468.844 RON | 301.231 RON | 219.676 RON | 80.381 RON |
| Stocuri | 16.314 RON | 104.278 RON | 135.026 RON | 108.313 RON | 51.716 RON |
| Creante | 194.939 RON | 85.880 RON | 4.538 RON | 4.633 RON | 15.550 RON |
| Casa si conturi la banci | 228.270 RON | 278.686 RON | 161.667 RON | 106.730 RON | 13.115 RON |
| Datorii totale | 502.656 RON | 445.535 RON | 247.997 RON | 166.815 RON | 95.000 RON |
| Capitaluri proprii | 38.700 RON | 164.963 RON | 67.572 RON | 56.279 RON | -10.030 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | 6 | 4 | 2 | — |