ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.217.127 RON | 110.425 RON | 439.116 RON | 144.513 RON | 405.268 RON | 110.665 RON | 3 |
| 2024 | 1.256.281 RON | 79.922 RON | 245.379 RON | 242.961 RON | 274.067 RON | 271.649 RON | 4 |
| 2023 | 718.514 RON | 111.802 RON | 67.435 RON | 99.047 RON | 353.595 RON | 385.207 RON | 3 |
| 2022 | 370.462 RON | -36.062 RON | 48.095 RON | 144.708 RON | 195.792 RON | 292.405 RON | 2 |
| 2021 | 447.865 RON | 118.333 RON | 52.313 RON | 81.509 RON | 299.271 RON | 328.467 RON | 3 |
| 2020 | 283.190 RON | 62.525 RON | 36.074 RON | 78.148 RON | 168.060 RON | 210.134 RON | 2 |
| 2019 | 294.908 RON | 59.408 RON | 29.586 RON | 0 RON | 177.195 RON | 147.609 RON | 2 |
| 2018 | 217.938 RON | 88.001 RON | 18.415 RON | — | 106.616 RON | 88.201 RON | 2 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.217.127 RON | 1.256.281 RON | 718.514 RON | 370.462 RON | 447.865 RON | 283.190 RON | 294.908 RON | 217.938 RON |
| Venituri totale | 1.225.521 RON | 1.293.269 RON | 732.721 RON | 391.835 RON | 447.998 RON | 284.030 RON | 295.112 RON | 217.938 RON |
| Cheltuieli totale | 1.093.724 RON | 1.187.276 RON | 613.963 RON | 424.571 RON | 325.723 RON | 219.147 RON | 232.753 RON | 127.758 RON |
| Profit brut | 131.797 RON | 105.993 RON | 118.758 RON | 0 RON | 122.275 RON | 64.883 RON | 62.359 RON | 90.180 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 32.736 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 110.425 RON | 79.922 RON | 111.802 RON | 0 RON | 118.333 RON | 62.525 RON | 59.408 RON | 88.001 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 36.062 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 144.513 RON | 242.961 RON | 99.047 RON | 144.708 RON | 81.509 RON | 78.148 RON | 0 RON | — |
| Active circulante | 405.268 RON | 274.067 RON | 353.595 RON | 195.792 RON | 299.271 RON | 168.060 RON | 177.195 RON | 106.616 RON |
| Creante | 245.351 RON | 156.705 RON | 147.055 RON | 109.929 RON | 139.029 RON | 109.728 RON | 68.319 RON | 26.190 RON |
| Casa si conturi la banci | 159.917 RON | 117.362 RON | 206.540 RON | 85.863 RON | 160.242 RON | 58.332 RON | 108.876 RON | 80.426 RON |
| Datorii totale | 439.116 RON | 245.379 RON | 67.435 RON | 48.095 RON | 52.313 RON | 36.074 RON | 29.586 RON | 18.415 RON |
| Capitaluri proprii | 110.665 RON | 271.649 RON | 385.207 RON | 292.405 RON | 328.467 RON | 210.134 RON | 147.609 RON | 88.201 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 3 | 4 | 3 | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 |