ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 3 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 154.636 RON | 90.804 RON | 4.398 RON | 1.208 RON | 93.910 RON | 91.044 RON | 1 |
| 2024 | 273.038 RON | 213.322 RON | 4.353 RON | 1.708 RON | 215.883 RON | 213.562 RON | 1 |
| 2023 | 108.949 RON | 85.447 RON | 174.941 RON | 4.402 RON | 254.613 RON | 85.687 RON | 1 |
| 2022 | — | 116.705 RON | 153.919 RON | 76.020 RON | 193.873 RON | 116.945 RON | 1 |
| 2021 | — | 90.311 RON | 43.653 RON | 119.940 RON | 74.460 RON | 150.983 RON | 1 |
| 2020 | — | 178.812 RON | 118.801 RON | 165.220 RON | 132.195 RON | 179.032 RON | 1 |
| 2019 | — | 81.650 RON | 2.127 RON | 23.120 RON | 56.761 RON | 81.860 RON | 1 |
| 2018 | — | 142.874 RON | 3.728 RON | 11.259 RON | 135.543 RON | 143.074 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 154.636 RON | 273.038 RON | 108.949 RON | — | — | — | — | — |
| Venituri totale | 154.636 RON | 273.038 RON | 246.449 RON | 284.000 RON | 283.600 RON | 286.300 RON | 286.200 RON | 282.785 RON |
| Cheltuieli totale | 62.285 RON | 57.040 RON | 158.587 RON | 164.455 RON | 190.453 RON | 104.911 RON | 201.688 RON | 137.083 RON |
| Profit brut | 92.351 RON | 215.998 RON | 87.862 RON | 119.545 RON | 93.147 RON | 181.389 RON | 84.512 RON | 145.702 RON |
| Profit net | 90.804 RON | 213.322 RON | 85.447 RON | 116.705 RON | 90.311 RON | 178.812 RON | 81.650 RON | 142.874 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 1.208 RON | 1.708 RON | 4.402 RON | 76.020 RON | 119.940 RON | 165.220 RON | 23.120 RON | 11.259 RON |
| Active circulante | 93.910 RON | 215.883 RON | 254.613 RON | 193.873 RON | 74.460 RON | 132.195 RON | 56.761 RON | 135.543 RON |
| Creante | 75.685 RON | 192.743 RON | 1.526 RON | 116.705 RON | — | 118.360 RON | — | — |
| Casa si conturi la banci | 18.225 RON | 23.140 RON | 253.087 RON | 77.168 RON | 74.460 RON | 13.835 RON | 56.761 RON | 135.543 RON |
| Cheltuieli in avans | 324 RON | 324 RON | 1.613 RON | 971 RON | 236 RON | 418 RON | 4.106 RON | — |
| Datorii totale | 4.398 RON | 4.353 RON | 174.941 RON | 153.919 RON | 43.653 RON | 118.801 RON | 2.127 RON | 3.728 RON |
| Capitaluri proprii | 91.044 RON | 213.562 RON | 85.687 RON | 116.945 RON | 150.983 RON | 179.032 RON | 81.860 RON | 143.074 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |