ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 825.576 RON | 18.364 RON | 2.410.132 RON | 359.239 RON | 3.374.905 RON | 1.324.012 RON | 1 |
| 2024 | 993.671 RON | 24.325 RON | 1.671.012 RON | 507.671 RON | 2.456.305 RON | 1.292.964 RON | 1 |
| 2023 | 1.086.967 RON | 304.569 RON | 1.414.761 RON | 656.103 RON | 2.039.981 RON | 1.281.323 RON | 1 |
| 2022 | 780.488 RON | 234.115 RON | 1.311.394 RON | 793.531 RON | 1.260.501 RON | 742.638 RON | 1 |
| 2021 | 787.374 RON | 217.124 RON | 1.165.340 RON | 934.598 RON | 959.265 RON | 728.523 RON | 1 |
| 2020 | 765.582 RON | 372.982 RON | 1.177.656 RON | 1.081.117 RON | 607.938 RON | 511.399 RON | — |
| 2019 | 392.958 RON | 439.069 RON | 228.085 RON | 132.303 RON | 534.199 RON | 438.417 RON | — |
| 2018 | — | -852 RON | 4.445 RON | 2.993 RON | 800 RON | -652 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 825.576 RON | 993.671 RON | 1.086.967 RON | 780.488 RON | 787.374 RON | 765.582 RON | 392.958 RON | — |
| Venituri totale | 908.054 RON | 1.051.912 RON | 1.123.465 RON | 1.202.658 RON | 891.793 RON | 823.532 RON | 567.273 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 887.269 RON | 1.021.868 RON | 811.618 RON | 961.152 RON | 651.517 RON | 431.393 RON | 116.415 RON | 852 RON |
| Profit brut | 20.785 RON | 30.044 RON | 311.847 RON | 241.506 RON | 240.276 RON | 392.139 RON | 450.858 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 852 RON |
| Profit net | 18.364 RON | 24.325 RON | 304.569 RON | 234.115 RON | 217.124 RON | 372.982 RON | 439.069 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 852 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 359.239 RON | 507.671 RON | 656.103 RON | 793.531 RON | 934.598 RON | 1.081.117 RON | 132.303 RON | 2.993 RON |
| Active circulante | 3.374.905 RON | 2.456.305 RON | 2.039.981 RON | 1.260.501 RON | 959.265 RON | 607.938 RON | 534.199 RON | 800 RON |
| Stocuri | 3.022.293 RON | 2.180.427 RON | 1.834.505 RON | 857.362 RON | 314.375 RON | 269.390 RON | 69.694 RON | 800 RON |
| Creante | 283.514 RON | 261.733 RON | 189.139 RON | 339.199 RON | 198.472 RON | 207.166 RON | 157.553 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 69.098 RON | 14.145 RON | 16.337 RON | 63.940 RON | 446.418 RON | 131.382 RON | 306.952 RON | — |
| Datorii totale | 2.410.132 RON | 1.671.012 RON | 1.414.761 RON | 1.311.394 RON | 1.165.340 RON | 1.177.656 RON | 228.085 RON | 4.445 RON |
| Capitaluri proprii | 1.324.012 RON | 1.292.964 RON | 1.281.323 RON | 742.638 RON | 728.523 RON | 511.399 RON | 438.417 RON | -652 RON |
| Capital subscris varsat | 0 RON | — | — | — | — | — | — | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — |