ACAI ED CENTER S.R.L.
- J40/6172/2018BUCURESTIdin 08.05.2018
- J23/3/2019ILFOVdin 03.01.2019in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 3 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 3 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 558.000 RON | 435.884 RON | 380.275 RON | 70.091 RON | 508.487 RON | 198.303 RON | 3 |
| 2024 | 852.000 RON | 225.201 RON | 305.166 RON | 1.793 RON | 574.792 RON | 271.419 RON | 3 |
| 2023 | 931.500 RON | 258.106 RON | 358.963 RON | 5.358 RON | 399.822 RON | 46.217 RON | 5 |
| 2022 | 979.955 RON | 256.537 RON | 626.192 RON | 8.960 RON | 284.449 RON | -332.783 RON | 8 |
| 2021 | 502.898 RON | -208.379 RON | 649.002 RON | 13.281 RON | 46.401 RON | -589.320 RON | 12 |
| 2020 | 340.472 RON | -120.429 RON | 450.868 RON | 5.798 RON | 63.101 RON | -381.969 RON | 7 |
| 2019 | 407.664 RON | -104.788 RON | 321.056 RON | 7.566 RON | 54.371 RON | -261.539 RON | 7 |
| 2018 | 21.236 RON | -157.151 RON | 185.372 RON | 9.654 RON | 18.967 RON | -156.751 RON | 2 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 558.000 RON | 852.000 RON | 931.500 RON | 979.955 RON | 502.898 RON | 340.472 RON | 407.664 RON | 21.236 RON |
| Venituri totale | 558.000 RON | 852.000 RON | 931.500 RON | 979.955 RON | 502.911 RON | 342.946 RON | 407.664 RON | 21.256 RON |
| Cheltuieli totale | 111.058 RON | 617.203 RON | 664.479 RON | 716.614 RON | 706.701 RON | 460.045 RON | 508.376 RON | 178.194 RON |
| Profit brut | 446.942 RON | 234.797 RON | 267.021 RON | 263.341 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 203.790 RON | 117.099 RON | 100.712 RON | 156.938 RON |
| Profit net | 435.884 RON | 225.201 RON | 258.106 RON | 256.537 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 208.379 RON | 120.429 RON | 104.788 RON | 157.151 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 70.091 RON | 1.793 RON | 5.358 RON | 8.960 RON | 13.281 RON | 5.798 RON | 7.566 RON | 9.654 RON |
| Active circulante | 508.487 RON | 574.792 RON | 399.822 RON | 284.449 RON | 46.401 RON | 63.101 RON | 54.371 RON | 18.967 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | — | 11.851 RON | — | — | 1.801 RON | — |
| Creante | 458.724 RON | 452.130 RON | 393.986 RON | 264.709 RON | 46.260 RON | 57.628 RON | 39.113 RON | 6.435 RON |
| Casa si conturi la banci | 49.763 RON | 122.662 RON | 5.836 RON | 7.889 RON | 141 RON | 5.473 RON | 13.457 RON | 12.532 RON |
| Datorii totale | 380.275 RON | 305.166 RON | 358.963 RON | 626.192 RON | 649.002 RON | 450.868 RON | 321.056 RON | 185.372 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | 2.420 RON | — |
| Capitaluri proprii | 198.303 RON | 271.419 RON | 46.217 RON | -332.783 RON | -589.320 RON | -381.969 RON | -261.539 RON | -156.751 RON |
| Capital subscris varsat | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON |
| Nr. mediu salariati | 3 | 3 | 5 | 8 | 12 | 7 | 7 | 2 |