NICOLEF SUPORT S.R.L.
- J40/6787/2018BUCURESTIdin 16.05.2018
- J28/252/2020OLTdin 08.05.2020in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 3 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 219.306 RON | 192.371 RON | 8.039 RON | 2.325 RON | 201.317 RON | 195.603 RON | — |
| 2020 | 152.356 RON | 125.201 RON | 15.460 RON | 5.114 RON | 138.779 RON | 128.433 RON | — |
| 2019 | 311.297 RON | 215.572 RON | 1.500 RON | — | 217.312 RON | 215.812 RON | — |
| 2018 | 120.398 RON | 68.786 RON | 1.495 RON | 243 RON | 70.438 RON | 69.186 RON | — |
| Indicator | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 219.306 RON | 152.356 RON | 311.297 RON | 120.398 RON |
| Venituri totale | 229.118 RON | 155.173 RON | 311.297 RON | 120.398 RON |
| Cheltuieli totale | 30.019 RON | 25.643 RON | 86.386 RON | 48.000 RON |
| Profit brut | 199.099 RON | 129.530 RON | 224.911 RON | 72.398 RON |
| Profit net | 192.371 RON | 125.201 RON | 215.572 RON | 68.786 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 2.325 RON | 5.114 RON | — | 243 RON |
| Active circulante | 201.317 RON | 138.779 RON | 217.312 RON | 70.438 RON |
| Stocuri | 937 RON | — | — | — |
| Creante | 187.816 RON | 74.812 RON | 211.297 RON | 50.450 RON |
| Casa si conturi la banci | 12.564 RON | 63.967 RON | 6.015 RON | 19.988 RON |
| Datorii totale | 8.039 RON | 15.460 RON | 1.500 RON | 1.495 RON |
| Capitaluri proprii | 195.603 RON | 128.433 RON | 215.812 RON | 69.186 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 400 RON |