ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 185.256 RON | 23.996 RON | 10.613 RON | — | 172.697 RON | 162.084 RON | 1 |
| 2023 | 163.575 RON | 13.963 RON | 10.449 RON | — | 148.538 RON | 138.089 RON | 1 |
| 2022 | 178.924 RON | 58.108 RON | 8.715 RON | — | 132.841 RON | 124.126 RON | 1 |
| 2021 | 232.654 RON | 55.419 RON | 16.345 RON | — | 82.363 RON | 66.018 RON | 1 |
| 2020 | 233.702 RON | 162 RON | 60.438 RON | — | 71.037 RON | 10.599 RON | 1 |
| 2019 | 207.496 RON | 7.586 RON | 59.947 RON | — | 70.384 RON | 10.437 RON | 1 |
| 2018 | 29.602 RON | 2.651 RON | 24.742 RON | — | 27.593 RON | 2.851 RON | — |
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 185.256 RON | 163.575 RON | 178.924 RON | 232.654 RON | 233.702 RON | 207.496 RON | 29.602 RON |
| Venituri totale | 186.148 RON | 163.575 RON | 178.924 RON | 232.655 RON | 233.702 RON | 207.496 RON | 29.602 RON |
| Cheltuieli totale | 160.355 RON | 148.103 RON | 119.027 RON | 174.956 RON | 231.202 RON | 197.834 RON | 26.063 RON |
| Profit brut | 25.793 RON | 15.472 RON | 59.897 RON | 57.699 RON | 2.500 RON | 9.662 RON | 3.539 RON |
| Profit net | 23.996 RON | 13.963 RON | 58.108 RON | 55.419 RON | 162 RON | 7.586 RON | 2.651 RON |
| Active circulante | 172.697 RON | 148.538 RON | 132.841 RON | 82.363 RON | 71.037 RON | 70.384 RON | 27.593 RON |
| Stocuri | 62.655 RON | 46.990 RON | 35.317 RON | 56.947 RON | 65.719 RON | 67.945 RON | 25.147 RON |
| Creante | 60.030 RON | 62.475 RON | — | — | — | — | — |
| Casa si conturi la banci | 50.012 RON | 39.073 RON | 97.524 RON | 25.416 RON | 5.318 RON | 2.439 RON | 2.446 RON |
| Datorii totale | 10.613 RON | 10.449 RON | 8.715 RON | 16.345 RON | 60.438 RON | 59.947 RON | 24.742 RON |
| Capitaluri proprii | 162.084 RON | 138.089 RON | 124.126 RON | 66.018 RON | 10.599 RON | 10.437 RON | 2.851 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — |