PC SILVANIA MEDICA S.R.L.
- J12/2148/2018CLUJdin 22.05.2018
- J2019000083311SALAJdin 11.01.2019in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 3 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 283.250 RON | 60.488 RON | 805.765 RON | 1.489.544 RON | 44.178 RON | 220.821 RON | 1 |
| 2024 | 178.070 RON | 51.832 RON | 1.649.316 RON | 1.208.508 RON | 583.162 RON | 160.333 RON | 1 |
| 2023 | 246.787 RON | 2.685 RON | 381.600 RON | 340.753 RON | 67.923 RON | 3.445 RON | 3 |
| 2022 | 296.710 RON | 1.390 RON | 342.387 RON | 384.925 RON | 26.993 RON | 11.804 RON | 3 |
| 2021 | 280.520 RON | 419 RON | 201.510 RON | 310.492 RON | 36.554 RON | 72.992 RON | 3 |
| 2020 | 298.630 RON | 83.325 RON | 18.052 RON | 174.065 RON | 105.557 RON | 100.074 RON | 3 |
| 2019 | 62.870 RON | 43.299 RON | 1.886 RON | — | 45.385 RON | 43.499 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 283.250 RON | 178.070 RON | 246.787 RON | 296.710 RON | 280.520 RON | 298.630 RON | 62.870 RON |
| Venituri totale | 296.316 RON | 406.913 RON | 280.882 RON | 332.587 RON | 333.080 RON | 343.877 RON | 62.870 RON |
| Cheltuieli totale | 228.530 RON | 345.068 RON | 275.778 RON | 328.229 RON | 329.856 RON | 257.642 RON | 17.685 RON |
| Profit brut | 67.786 RON | 61.845 RON | 5.104 RON | 4.358 RON | 3.224 RON | 86.235 RON | 45.185 RON |
| Profit net | 60.488 RON | 51.832 RON | 2.685 RON | 1.390 RON | 419 RON | 83.325 RON | 43.299 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 1.489.544 RON | 1.208.508 RON | 340.753 RON | 384.925 RON | 310.492 RON | 174.065 RON | — |
| Active circulante | 44.178 RON | 583.162 RON | 67.923 RON | 26.993 RON | 36.554 RON | 105.557 RON | 45.385 RON |
| Stocuri | 28.345 RON | — | 8.572 RON | 8.573 RON | 2.255 RON | 2.745 RON | — |
| Creante | 2.044 RON | 3.967 RON | 18.063 RON | 3.273 RON | 17.099 RON | 13.930 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 13.789 RON | 579.195 RON | 41.288 RON | 15.147 RON | 17.200 RON | 88.882 RON | 45.385 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | 38.000 RON | 38.000 RON | 38.000 RON | 55.664 RON | — | — |
| Datorii totale | 805.765 RON | 1.649.316 RON | 381.600 RON | 342.387 RON | 201.510 RON | 18.052 RON | 1.886 RON |
| Venituri in avans | 507.136 RON | 20.021 RON | 61.631 RON | 95.727 RON | 128.208 RON | 161.496 RON | — |
| Capitaluri proprii | 220.821 RON | 160.333 RON | 3.445 RON | 11.804 RON | 72.992 RON | 100.074 RON | 43.499 RON |
| Capital subscris varsat | 100.000 RON | 100.000 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 3 | 3 | 3 | 3 | — |