BANCIU'S QUALITY TRITICUM S.R.L.
- BANCIUS QUALITY TRITICUM S.R.L.documentat pana in 2020
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 25.567 RON | -2.026 RON | 10.188 RON | 15.398 RON | 3.500 RON | 8.710 RON | 0 |
| 2024 | 48.416 RON | 10.496 RON | 13.541 RON | 15.398 RON | 8.879 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri |
| 10.736 RON |
| — |
| 2023 | 4.502 RON | -1.186 RON | 4.294 RON | 15.398 RON | 4.997 RON | 16.101 RON | — |
| 2022 | 17.087 RON | -3.588 RON | 888 RON | 15.574 RON | 2.601 RON | 17.287 RON | — |
| 2021 | 91.883 RON | 10.871 RON | 13.203 RON | 16.628 RON | 17.450 RON | 20.875 RON | — |
| 2020 | 73.875 RON | 1.369 RON | 23.613 RON | 11.180 RON | 22.437 RON | 10.004 RON | — |
| 2019 | 21.190 RON | 8.435 RON | 6.758 RON | 101 RON | 15.292 RON | 8.635 RON | — |
| 25.567 RON |
| 48.416 RON |
| 4.502 RON |
| 17.087 RON |
| 91.883 RON |
| 73.875 RON |
| 21.190 RON |
| Venituri totale | 26.022 RON | 49.927 RON | 4.857 RON | 17.087 RON | 91.901 RON | 73.875 RON | 21.191 RON |
| Cheltuieli totale | 28.048 RON | 37.514 RON | 6.043 RON | 20.162 RON | 78.549 RON | 70.807 RON | 12.120 RON |
| Profit brut | 0 RON | 12.413 RON | 0 RON | 0 RON | 13.352 RON | 3.068 RON | 9.071 RON |
| Pierdere bruta | 2.026 RON | 0 RON | 1.186 RON | 3.075 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 10.496 RON | 0 RON | 0 RON | 10.871 RON | 1.369 RON | 8.435 RON |
| Pierdere neta | 2.026 RON | 0 RON | 1.186 RON | 3.588 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 15.398 RON | 15.398 RON | 15.398 RON | 15.574 RON | 16.628 RON | 11.180 RON | 101 RON |
| Active circulante | 3.500 RON | 8.879 RON | 4.997 RON | 2.601 RON | 17.450 RON | 22.437 RON | 15.292 RON |
| Stocuri | 2.418 RON | 2.418 RON | 2.419 RON | 2.418 RON | 4.772 RON | 9.080 RON | 26 RON |
| Creante | 690 RON | — | 37 RON | — | 2.696 RON | 954 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 392 RON | 6.461 RON | 2.541 RON | 183 RON | 9.982 RON | 12.403 RON | 15.266 RON |
| Datorii totale | 10.188 RON | 13.541 RON | 4.294 RON | 888 RON | 13.203 RON | 23.613 RON | 6.758 RON |
| Capitaluri proprii | 8.710 RON | 10.736 RON | 16.101 RON | 17.287 RON | 20.875 RON | 10.004 RON | 8.635 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.