FRACTIONAL EDGE S.R.L.
- GRANDEUR-FASHION STORE S.R.L.documentat 2018 – 2024
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
sectorul 1
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 3 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 5 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 1 RON | 678.257 RON | — | 1.676 RON | -676.581 RON | 0 |
| 2024 | — | -4.185 RON | 676.933 RON | — | 351 RON | -676.582 RON | — |
| 2023 | — | -2.940 RON | 672.748 RON | — | 351 RON | -672.397 RON | — |
| 2022 | — | -2.490 RON | 669.808 RON | — | 351 RON | -669.457 RON | — |
| 2021 | — | -2.125 RON | 667.318 RON | — | 351 RON | -666.967 RON | 0 |
| 2020 | — | -2.330 RON | 665.194 RON | — | 351 RON | -664.843 RON | — |
| 2019 | -774 RON | -268.186 RON | 662.943 RON | — | 431 RON | -662.512 RON | 1 |
| 2018 | 53.024 RON | -366.907 RON | 647.536 RON | 241.009 RON | 39.720 RON | -366.707 RON | 2 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | — | — | — | — | — | — | -774 RON | 53.024 RON |
| Venituri totale | 29.849 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | -765 RON | 53.024 RON |
| Cheltuieli totale | 29.848 RON | 4.185 RON | 2.940 RON | 2.490 RON | 2.125 RON | 2.330 RON | 267.421 RON | 419.401 RON |
| Profit brut | 1 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 4.185 RON | 2.940 RON | 2.490 RON | 2.125 RON | 2.330 RON | 268.186 RON | 366.377 RON |
| Profit net | 1 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 4.185 RON | 2.940 RON | 2.490 RON | 2.125 RON | 2.330 RON | 268.186 RON | 366.907 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | — | — | — | — | — | — | 241.009 RON |
| Active circulante | 1.676 RON | 351 RON | 351 RON | 351 RON | 351 RON | 351 RON | 431 RON | 39.720 RON |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | 20.977 RON |
| Creante | — | 215 RON | 215 RON | 215 RON | 215 RON | 215 RON | 215 RON | 9.961 RON |
| Casa si conturi la banci | 1.676 RON | 136 RON | 136 RON | 136 RON | 136 RON | 136 RON | 216 RON | 8.782 RON |
| Cheltuieli in avans | — | — | — | — | — | — | — | 100 RON |
| Datorii totale | 678.257 RON | 676.933 RON | 672.748 RON | 669.808 RON | 667.318 RON | 665.194 RON | 662.943 RON | 647.536 RON |
| Capitaluri proprii | -676.581 RON | -676.582 RON | -672.397 RON | -669.457 RON | -666.967 RON | -664.843 RON | -662.512 RON | -366.707 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | — | — | — | 0 | — | 1 | 2 |