ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
satul Ingăreşti, com. Urecheni
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoanăadministrator | 50% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 298.052 RON | 114.230 RON | 187.402 RON | 11.717 RON | 207.419 RON | 31.734 RON | 0 |
| 2024 | 169.379 RON | -1.050 RON | 362.447 RON | 52.044 RON | 227.906 RON | -82.497 RON | 1 |
| 2023 | 181.548 RON | 8.440 RON | 367.446 RON | 51.194 RON | 251.685 RON | -64.567 RON | 1 |
| 2022 | 67.238 RON | -24.502 RON | 455.361 RON | 77.220 RON | 305.134 RON | -73.007 RON | 1 |
| 2021 | 134 RON | -24.526 RON | 302.928 RON | 103.245 RON | 151.178 RON | -48.505 RON | — |
| 2020 | 17.898 RON | -388 RON | 113.483 RON | 15.831 RON | 73.673 RON | -23.979 RON | — |
| 2019 | 42.542 RON | -22.477 RON | 86.634 RON | 16.624 RON | 46.419 RON | -23.591 RON | — |
| 2018 | — | -1.514 RON | 8.178 RON | 6.664 RON | 200 RON | -1.314 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 298.052 RON | 169.379 RON | 181.548 RON | 67.238 RON | 134 RON | 17.898 RON | 42.542 RON | — |
| Venituri totale | 329.395 RON | 182.951 RON | 185.154 RON | 67.508 RON | 156 RON | 17.906 RON | 42.553 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 193.924 RON | 182.606 RON | 174.897 RON | 90.990 RON | 24.678 RON | 18.183 RON | 63.754 RON | 1.514 RON |
| Profit brut | 135.471 RON | 345 RON | 10.257 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 23.482 RON | 24.522 RON | 277 RON | 21.201 RON | 1.514 RON |
| Profit net | 114.230 RON | 0 RON | 8.440 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 1.050 RON | 0 RON | 24.502 RON | 24.526 RON | 388 RON | 22.477 RON | 1.514 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 11.717 RON | 52.044 RON | 51.194 RON | 77.220 RON | 103.245 RON | 15.831 RON | 16.624 RON | 6.664 RON |
| Active circulante | 207.419 RON | 227.906 RON | 251.685 RON | 305.134 RON | 151.178 RON | 73.673 RON | 46.419 RON | 200 RON |
| Stocuri | 112.999 RON | 139.336 RON | 132.213 RON | 195.608 RON | 145.767 RON | 25.643 RON | 42.327 RON | — |
| Creante | 1 RON | 836 RON | 472 RON | — | 2.362 RON | — | 3.105 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 94.419 RON | 87.734 RON | 119.000 RON | 109.526 RON | 3.049 RON | 48.030 RON | 987 RON | 200 RON |
| Datorii totale | 187.402 RON | 362.447 RON | 367.446 RON | 455.361 RON | 302.928 RON | 113.483 RON | 86.634 RON | 8.178 RON |
| Capitaluri proprii | 31.734 RON | -82.497 RON | -64.567 RON | -73.007 RON | -48.505 RON | -23.979 RON | -23.591 RON | -1.314 RON |
| Capital subscris varsat | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — |