ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.125.846 RON | 317.906 RON | 61.212 RON | 1.743 RON | 377.675 RON | 318.206 RON | 3 |
| 2024 | 1.231.468 RON | 407.199 RON | 73.147 RON | 3.070 RON | 758.648 RON | 688.571 RON | 3 |
| 2023 | 804.729 RON | 121.951 RON | 55.784 RON | 4.180 RON | 332.976 RON | 281.372 RON | 4 |
| 2022 | 717.160 RON | 97.679 RON | 40.983 RON | 6.884 RON | 193.520 RON | 159.421 RON | 4 |
| 2021 | 512.950 RON | 34.606 RON | 37.121 RON | 12.703 RON | 86.161 RON | 61.743 RON | 4 |
| 2020 | 430.541 RON | 5.517 RON | 49.288 RON | 15.222 RON | 61.203 RON | 27.137 RON | 4 |
| 2019 | 452.465 RON | 40.318 RON | 30.521 RON | 20.441 RON | 31.700 RON | 21.620 RON | 5 |
| 2018 | 156.977 RON | -18.898 RON | 54.221 RON | 25.923 RON | 9.400 RON | -18.698 RON | 5 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.125.846 RON | 1.231.468 RON | 804.729 RON | 717.160 RON | 512.950 RON | 430.541 RON | 452.465 RON | 156.977 RON |
| Venituri totale | 1.125.846 RON | 1.231.945 RON | 810.863 RON | 724.608 RON | 530.835 RON | 436.968 RON | 453.542 RON | 156.977 RON |
| Cheltuieli totale | 748.355 RON | 782.515 RON | 680.845 RON | 619.683 RON | 491.025 RON | 428.278 RON | 408.694 RON | 174.306 RON |
| Profit brut | 377.491 RON | 449.430 RON | 130.018 RON | 104.925 RON | 39.810 RON | 8.690 RON | 44.848 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 17.329 RON |
| Profit net | 317.906 RON | 407.199 RON | 121.951 RON | 97.679 RON | 34.606 RON | 5.517 RON | 40.318 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 18.898 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 1.743 RON | 3.070 RON | 4.180 RON | 6.884 RON | 12.703 RON | 15.222 RON | 20.441 RON | 25.923 RON |
| Active circulante | 377.675 RON | 758.648 RON | 332.976 RON | 193.520 RON | 86.161 RON | 61.203 RON | 31.700 RON | 9.400 RON |
| Stocuri | 0 RON | 7.691 RON | 47.296 RON | 19.498 RON | 27.038 RON | 21.713 RON | 5.175 RON | 1.269 RON |
| Creante | 277.355 RON | 735.472 RON | 4.595 RON | 4.395 RON | 19.558 RON | 4 RON | 932 RON | 998 RON |
| Casa si conturi la banci | 100.320 RON | 15.485 RON | 281.085 RON | 169.627 RON | 39.565 RON | 39.486 RON | 25.593 RON | 7.133 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | 200 RON |
| Datorii totale | 61.212 RON | 73.147 RON | 55.784 RON | 40.983 RON | 37.121 RON | 49.288 RON | 30.521 RON | 54.221 RON |
| Capitaluri proprii | 318.206 RON | 688.571 RON | 281.372 RON | 159.421 RON | 61.743 RON | 27.137 RON | 21.620 RON | -18.698 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 5 | 5 |