ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 531.062 RON | 8.765 RON | 167.782 RON | 34.203 RON | 172.540 RON | 78.294 RON | 2 |
| 2024 | 531.105 RON | 1.058 RON | 123.322 RON | 54.101 RON | 99.417 RON | 69.529 RON | 2 |
| 2023 | 542.380 RON | 20.304 RON | 52.965 RON | 18.835 RON | 93.610 RON | 68.472 RON | 2 |
| 2022 | 759.166 RON | 105.174 RON | 46.255 RON | 32.355 RON | 107.343 RON | 105.694 RON | 3 |
| 2021 | 617.699 RON | 76.575 RON | 64.336 RON | 62.326 RON | 189.600 RON | 192.674 RON | 3 |
| 2020 | 471.827 RON | 90.745 RON | 32.750 RON | 47.663 RON | 96.465 RON | 116.099 RON | 2 |
| 2019 | 546.888 RON | 42.869 RON | 97.229 RON | 72.972 RON | 46.116 RON | 25.354 RON | 2 |
| 2018 | 175.850 RON | -17.715 RON | 184.347 RON | 105.051 RON | 55.770 RON | -17.515 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 531.062 RON | 531.105 RON | 542.380 RON | 759.166 RON | 617.699 RON | 471.827 RON | 546.888 RON | 175.850 RON |
| Venituri totale | 567.512 RON | 531.109 RON | 542.407 RON | 759.520 RON | 620.673 RON | 477.377 RON | 546.888 RON | 175.850 RON |
| Cheltuieli totale | 547.248 RON | 523.247 RON | 517.493 RON | 648.002 RON | 539.895 RON | 383.133 RON | 499.404 RON | 191.794 RON |
| Profit brut | 20.264 RON | 7.862 RON | 24.914 RON | 111.518 RON | 80.778 RON | 94.244 RON | 47.484 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 15.944 RON |
| Profit net | 8.765 RON | 1.058 RON | 20.304 RON | 105.174 RON | 76.575 RON | 90.745 RON | 42.869 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 17.715 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 34.203 RON | 54.101 RON | 18.835 RON | 32.355 RON | 62.326 RON | 47.663 RON | 72.972 RON | 105.051 RON |
| Active circulante | 172.540 RON | 99.417 RON | 93.610 RON | 107.343 RON | 189.600 RON | 96.465 RON | 46.116 RON | 55.770 RON |
| Stocuri | 15.830 RON | 4.275 RON | — | — | — | — | — | — |
| Creante | 130.992 RON | 173.193 RON | 144.270 RON | 177.357 RON | 52.043 RON | 29.195 RON | 35.826 RON | 24.872 RON |
| Casa si conturi la banci | 25.718 RON | -78.051 RON | -50.660 RON | -70.014 RON | 137.557 RON | 67.270 RON | 10.290 RON | 30.898 RON |
| Cheltuieli in avans | 39.333 RON | 39.333 RON | 8.992 RON | 12.251 RON | 5.084 RON | 4.721 RON | 3.495 RON | 6.011 RON |
| Datorii totale | 167.782 RON | 123.322 RON | 52.965 RON | 46.255 RON | 64.336 RON | 32.750 RON | 97.229 RON | 184.347 RON |
| Capitaluri proprii | 78.294 RON | 69.529 RON | 68.472 RON | 105.694 RON | 192.674 RON | 116.099 RON | 25.354 RON | -17.515 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 | 2 | 1 |