Sari la continut FAMILY GREEN RESIDENCE S.R.L. CUI 39469550 METAL ACCESORIES CDP S.R.L. documentat pana in 2021
Nr. Reg. Com. J2020000743125 · EUID ROONRC.J2020000743125 · Infiintata 11.06.2018
↳ J12/2480/2018 CLUJ din 11.06.2018 → J33/1821/2018 SUCEAVA din 16.11.2018 → J2020000743125 CLUJ din 25.02.2020 in vigoare Adresa: BARC I. nr. 47, ap. 2, Cluj-Napoca, jud. Cluj, 400401
FAMILY GREEN RESIDENCE S.R.L. , CUI 39469550
3 adrese · 2 denumiri · 2 coduri CAEN ONRC · 08.07.2026 ANAF · 27.08.2026 MFP · 19.08.2026 MO IV · 29.08.2026
Adrese 3 adrese identificate Str. BARC I. 12A, Cluj-Napoca, CLUJ, 400401 ANAF fiscal
vezi adresa → Perioada: 01.01.2018 – 31.12.2018 Perioada: 01.01.2019 – 31.12.2019 BARC I. 47, Ap. 2, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, 400401 sediu actual ONRC
vezi adresa → Perioada: 01.01.2020 – prezent Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme , in tabul „Adrese".
Denumiri 2 denumiri cunoscute METAL ACCESORIES CDP - S.R.L. 11.06.2018 – 24.11.2021 FAMILY GREEN RESIDENCE - S.R.L. denumire actuala din 24.11.2021
Coduri CAEN 2 coduri 2021 – 2024 2550 — Fabricarea produselor metalice obținute prin deformare plastică; metalurgia pulberilor CAEN Rev. 2 2025 6812 — Dezvoltare (promovare) imobiliară CAEN Rev. 3 In functiune
ONRC · 08.07.2026
Activa fiscal
ANAF · 19.08.2026
Platitor TVA din 01.02.2022
La incasare Nu
Split TVA Nu ANAF · 19.08.2026
Datorii la stat nu figureaza pe lista ANAF din 30.06.2026
ANAF · 30.06.2026
Constatator negativ se verifica… conform SEAP
Cifra de afaceri (2025) 10.468.989 RON ↑ +294.4%
Profit / Pierdere 469.024 RON ↑ +369.7%
2021–2025 MFP · 19.08.2026 An Cifra de afaceri Profit / Pierdere Datorii totale Active fixe Active circulante Capitaluri proprii Nr. salariati 2025 10.468.989 RON 469.024 RON 3.060.182 RON 26.158 RON 3.317.950 RON 289.939 RON 0 2024 2.654.467 RON -173.906 RON 12.773.551 RON 27.076 RON 12.567.390 RON
Vezi bilantul detaliat Indicator 2025 2024 2023 2022 2021 Cifra de afaceri 10.468.989 RON 2.654.467 RON —
Informatii firma Vizibil după autentificareONRC · 08.07.2026 ANAF · 03.09.2026 MO IV · 29.08.2026
Date de contact
Telefon
Email —
Website —
Activitate Cod CAEN principal 6812 — Dezvoltare (promovare) imobiliară CAEN Rev. 3 (evidența ANAF, văzut la 06.07.2026) Coduri CAEN secundare 4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale CAEN Rev. 3 4299 — Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a CAEN Rev. 3 4312 — Lucrări de pregătire a terenului CAEN Rev. 3 Vezi inca 11 coduri CAEN secundare → ↑ Ascunde
Sediu Sediu principal BARC I. 47, Ap. 2, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, 400401 vezi adresa → Sedii secundare si puncte de lucru — Sucursale UE — 2023 — -44.616 RON 8.953.868 RON — 8.948.688 RON -5.180 RON —
2022 — -4.318 RON 1.891.472 RON — 1.930.908 RON 39.436 RON —
2021 — -1.246 RON 177.898 RON — 221.652 RON 43.754 RON —
Venituri totale 2.257.008 RON 5.610.033 RON 6.549.373 RON 1.444.805 RON 186.428 RON
Cheltuieli totale 1.745.137 RON 5.783.939 RON 6.593.989 RON 1.449.123 RON 187.674 RON
Profit brut 511.871 RON 0 RON 0 RON 0 RON 0 RON
Pierdere bruta 0 RON 173.906 RON 44.616 RON 4.318 RON 1.246 RON
Profit net 469.024 RON 0 RON 0 RON 0 RON 0 RON
Pierdere neta 0 RON 173.906 RON 44.616 RON 4.318 RON 1.246 RON
Active fixe (imobilizate) 26.158 RON 27.076 RON — — —
Active circulante 3.317.950 RON 12.567.390 RON 8.948.688 RON 1.930.908 RON 221.652 RON
Stocuri 2.923.694 RON 11.136.172 RON 8.180.607 RON 1.631.233 RON 186.528 RON
Creante 363.559 RON 1.391.090 RON 748.707 RON 298.407 RON 32.169 RON
Casa si conturi la banci 30.697 RON 40.128 RON 19.374 RON 1.268 RON 2.955 RON
Cheltuieli in avans 6.013 RON — — — —
Datorii totale 3.060.182 RON 12.773.551 RON 8.953.868 RON 1.891.472 RON 177.898 RON
Capitaluri proprii 289.939 RON -179.085 RON -5.180 RON 39.436 RON 43.754 RON
Capital subscris varsat 45.000 RON 45.000 RON 45.000 RON 45.000 RON 45.000 RON
4334 — Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri CAEN Rev. 3
4335 — Alte lucrări de finisare CAEN Rev. 3
4342 — Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri CAEN Rev. 3
4350 — Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil CAEN Rev. 3
4391 — Activități de zidărie CAEN Rev. 3
4399 — Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. CAEN Rev. 3
4683 — Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare CAEN Rev. 3
6811 — Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii CAEN Rev. 3
Procedura de insolventa / Publicari in BPI Nu am gasit nicio publicare in Buletinul Procedurilor de Insolventa pentru firma FAMILY GREEN RESIDENCE S.R.L.
BPI · 31.08.2026
7 acte publicate MO IV · 29.08.2026 Persoane identificate in actele publicate (3) in firma (MO IV) cota 49%
asociat 11.06.2018 · ultima mențiune în acte 24.11.2021 administrator 11.06.2018
in firma (MO IV) cota 25%
asociat 24.11.2021
in firma (MO IV) cota 26%
asociat 24.11.2021
Acte publicate 24.12.2021 Notificare MO IV nr. 5219/2021 (119/6.795.768)
24.12.2021 Decizie MO IV nr. 5219/2021 (118/6.795.767)
Modificare capital social Schimbare denumire
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
MO IV · 29.08.2026 ONRC · 08.07.2026 Nume Cotă Capital Părți sociale persoană administrator 49% 2.205 / 4.500 persoană
(asociat, 2205/4500 p.s. (49%))
· (asociat, 1125/4500 p.s. (25%))
· (asociat, 1170/4500 p.s. (26%))
19.03.2020 Notificare MO IV nr. 1072/2020 (11/6.030.766)
19.03.2020 Decizie MO IV nr. 1072/2020 (10/6.030.765)
(asociat unic)
27.11.2018 Notificare MO IV nr. 4516/2018 (5/5.467.235)
26%
nicio oferta depusa in SICAP Firma nu apare in nicio declaratie de participare din SICAP — nu a depus oferte, deci nu are cu cine sa fi licitat impreuna.
Litigii / Dosare in instanta ATENȚIE: Căutarea se face după numele firmei, așa că pot apărea rezultate pentru alte companii cu denumiri similare.Pentru a confirma că dosarul aparține firmei căutate și pentru a-i vedea calitatea în proces, dați click pe link-ul dosarului.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
portal.just.ro · 16.08.2026
Nu am identificat achizitii publice pentru aceasta firma in platforma e-licitatie.ro.
Evolutie financiara 2021–2025 SICAP / e-licitatie.ro · 02.09.2026
2 persoane MO IV · 29.08.2026 ONRC · 08.07.2026 ANAF · 03.09.2026 Administratori și acționari (2) Telefon (0) Adrese (3)
(7 firme)
asociat 24.11.2021 Arata firmele → ↑ Ascunde firmele
Perioada: 01.01.2018 – 31.12.2018 Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar , nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
1 alta firma gasita dupa strada si numar → ↑ 1 alta firma gasita dupa strada si numar Sunt firmele care au sediul social aici azi , nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Perioada: 01.01.2019 – 31.12.2019
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
BARC I. 47, Ap. 2, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, 400401 sediu actual
vezi adresa → Perioada: 01.01.2020 – prezent 3 alte firme la aceasta adresa (1 in acelasi apartament, 2 la aceasta adresa) → ↑ 3 alte firme la aceasta adresa (1 in acelasi apartament, 2 la aceasta adresa) Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
activa
din 2012
activa din 2011
activa din 2003
(5 firme)
asociat 24.11.2021 Arata firmele → ↑ Ascunde firmele