ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Ia act de renunţarea la judecata opoziţiei la Decizia Asociatului Unic a P...F.... SRL, cu nr. 11/07.11.2025 formulată de reclamanta. Fără cheltuieli de judecată. Cu drept de recurs în termen de 30 zile de la comunicare. Cererea de recurs se va depune la Tribunalul Satu Mare. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, azi 31 Martie 2026.
Amână cauza la data de 31.03.2026, complet C4 fond, sala 12, ora 09:30 pentru repetarea procedurii de citare fa?ă de pârâta SC P...F...
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | — | -3.822 RON | 192.098 RON | 16.149 RON | 154.738 RON | -21.211 RON | — |
| 2021 | 1.700 RON | -83.284 RON | 188.276 RON | 16.149 RON | 154.738 RON | -17.389 RON | 1 |
| 2020 | 472.934 RON | 76.834 RON | 177.319 RON | 76.933 RON | 166.281 RON | 65.895 RON | 7 |
| 2019 | 462.835 RON | 2.224 RON | 196.498 RON | 76.089 RON | 109.470 RON | -10.939 RON | 2 |
| 2018 | 15.000 RON | -15.163 RON | 117.475 RON | 95.711 RON | 8.601 RON | -13.163 RON | 1 |
| Indicator | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | — | 1.700 RON | 472.934 RON | 462.835 RON | 15.000 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 42.897 RON | 526.195 RON | 462.930 RON | 15.000 RON |
| Cheltuieli totale | 3.822 RON | 125.738 RON | 444.599 RON | 456.077 RON | 30.013 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 81.596 RON | 6.853 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 3.822 RON | 82.841 RON | 0 RON | 0 RON | 15.013 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 76.834 RON | 2.224 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 3.822 RON | 83.284 RON | 0 RON | 0 RON | 15.163 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 16.149 RON | 16.149 RON | 76.933 RON | 76.089 RON | 95.711 RON |
| Active circulante | 154.738 RON | 154.738 RON | 166.281 RON | 109.470 RON | 8.601 RON |
| Stocuri | 152.152 RON | 152.152 RON | 151.420 RON | 48.242 RON | — |
| Creante | 2.586 RON | 2.586 RON | 14.063 RON | 886 RON | 213 RON |
| Casa si conturi la banci | — | — | 798 RON | 60.342 RON | 8.388 RON |
| Datorii totale | 192.098 RON | 188.276 RON | 177.319 RON | 196.498 RON | 117.475 RON |
| Capitaluri proprii | -21.211 RON | -17.389 RON | 65.895 RON | -10.939 RON | -13.163 RON |
| Capital subscris varsat | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON |
| Nr. mediu salariati | — | 1 | 7 | 2 | 1 |