ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 3 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 18 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 130.452 RON | -113.604 RON | 3.956.239 RON | 3.288.057 RON | 4.394.292 RON | 3.726.110 RON | 2 |
| 2024 | 44.118 RON | -201.848 RON | 3.538.056 RON | 3.375.159 RON | 4.502.612 RON | 4.339.715 RON | 2 |
| 2023 | 171.807 RON | -157.006 RON | 3.538.093 RON | 3.462.259 RON | 4.617.397 RON | 4.541.563 RON | 3 |
| 2022 | 4.884.033 RON | 4.653.832 RON | 36.129 RON | — | 4.734.698 RON | 4.698.569 RON | 5 |
| 2021 | 262.800 RON | -303 RON | 43.995 RON | — | 88.732 RON | 44.737 RON | 7 |
| 2020 | 293.850 RON | 27.880 RON | 57.759 RON | — | 102.799 RON | 45.040 RON | 7 |
| 2019 | 272.000 RON | -42.257 RON | 48.940 RON | — | 66.100 RON | 17.160 RON | 7 |
| 2018 | 289.851 RON | 59.217 RON | 25.343 RON | — | 84.760 RON | 59.417 RON | 4 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 130.452 RON | 44.118 RON | 171.807 RON | 4.884.033 RON | 262.800 RON | 293.850 RON | 272.000 RON | 289.851 RON |
| Venituri totale | 130.452 RON | 44.118 RON | 171.807 RON | 4.884.033 RON | 262.800 RON | 293.850 RON | 272.000 RON | 289.851 RON |
| Cheltuieli totale | 244.056 RON | 245.966 RON | 327.096 RON | 181.360 RON | 260.790 RON | 263.231 RON | 311.537 RON | 227.735 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 4.702.673 RON | 2.010 RON | 30.619 RON | 0 RON | 62.116 RON |
| Pierdere bruta | 113.604 RON | 201.848 RON | 155.289 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 39.537 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 4.653.832 RON | 0 RON | 27.880 RON | 0 RON | 59.217 RON |
| Pierdere neta | 113.604 RON | 201.848 RON | 157.006 RON | 0 RON | 303 RON | 0 RON | 42.257 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 3.288.057 RON | 3.375.159 RON | 3.462.259 RON | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 4.394.292 RON | 4.502.612 RON | 4.617.397 RON | 4.734.698 RON | 88.732 RON | 102.799 RON | 66.100 RON | 84.760 RON |
| Creante | 4.390.894 RON | 4.498.191 RON | 4.612.666 RON | 4.731.662 RON | 88.205 RON | 101.897 RON | 65.741 RON | 78.678 RON |
| Casa si conturi la banci | 3.398 RON | 4.421 RON | 4.731 RON | 3.036 RON | 527 RON | 902 RON | 359 RON | 6.082 RON |
| Datorii totale | 3.956.239 RON | 3.538.056 RON | 3.538.093 RON | 36.129 RON | 43.995 RON | 57.759 RON | 48.940 RON | 25.343 RON |
| Capitaluri proprii | 3.726.110 RON | 4.339.715 RON | 4.541.563 RON | 4.698.569 RON | 44.737 RON | 45.040 RON | 17.160 RON | 59.417 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 2 | 3 | 5 | 7 | 7 | 7 | 4 |