| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | — | 0 RON | 6.361 RON | 3.025 RON | 1.016 RON | -2.320 RON | — |
| 2023 | 4.417 RON | -3.366 RON | 6.361 RON | 3.025 RON | 1.016 RON |
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri |
| -2.320 RON |
| — |
| 2022 | 4.522 RON | -5.416 RON | 1.513 RON | 0 RON | 2.559 RON | 1.046 RON | 0 |
| 2021 | 20.282 RON | 2.249 RON | 15.495 RON | 1.754 RON | 20.053 RON | 6.462 RON | 0 |
| 2020 | 22.416 RON | -3.530 RON | 19.617 RON | 12.279 RON | 11.401 RON | 4.213 RON | 1 |
| 2019 | 19.912 RON | -5.630 RON | 25.178 RON | 22.803 RON | 9.968 RON | 7.743 RON | — |
| 2018 | 21.523 RON | 13.173 RON | 248 RON | 213 RON | 13.408 RON | 13.373 RON | 1 |
| — |
| 4.417 RON |
| 4.522 RON |
| 20.282 RON |
| 22.416 RON |
| 19.912 RON |
| 21.523 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 4.417 RON | 4.522 RON | 20.282 RON | 22.416 RON | 20.912 RON | 21.523 RON |
| Cheltuieli totale | — | 7.783 RON | 9.938 RON | 18.033 RON | 25.268 RON | 25.909 RON | 7.702 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.249 RON | 0 RON | 0 RON | 13.821 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 3.366 RON | 5.416 RON | 0 RON | 2.852 RON | 4.997 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.249 RON | 0 RON | 0 RON | 13.173 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 3.366 RON | 5.416 RON | 0 RON | 3.530 RON | 5.630 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 3.025 RON | 3.025 RON | 0 RON | 1.754 RON | 12.279 RON | 22.803 RON | 213 RON |
| Active circulante | 1.016 RON | 1.016 RON | 2.559 RON | 20.053 RON | 11.401 RON | 9.968 RON | 13.408 RON |
| Creante | 150 RON | 150 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Casa si conturi la banci | 866 RON | 866 RON | 2.559 RON | 20.053 RON | 11.401 RON | 9.968 RON | 13.408 RON |
| Cheltuieli in avans | — | — | 0 RON | 150 RON | 150 RON | 150 RON | — |
| Datorii totale | 6.361 RON | 6.361 RON | 1.513 RON | 15.495 RON | 19.617 RON | 25.178 RON | 248 RON |
| Capitaluri proprii | -2.320 RON | -2.320 RON | 1.046 RON | 6.462 RON | 4.213 RON | 7.743 RON | 13.373 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | 0 | 0 | 1 | — | 1 |
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.