Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 197.330 RON | -70.381 RON | 179.378 RON | — | -101 RON | -179.479 RON | 1 |
| 2020 | 207.968 RON | -41.099 RON | 327.403 RON | 53.241 RON | 165.064 RON |
| Indicator | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 197.330 RON | 207.968 RON | 181.121 RON | — |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2022
ANAF · 30.06.2026
| -109.098 RON |
| 2 |
| 2019 | 181.121 RON | -51.007 RON | 254.936 RON | 79.862 RON | 107.075 RON | -67.999 RON | 2 |
| 2018 | — | -17.192 RON | 174.866 RON | 106.483 RON | 51.391 RON | -16.992 RON | 1 |
| Venituri totale | 231.333 RON | 208.122 RON | 181.152 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 299.401 RON | 247.141 RON | 230.348 RON | 17.192 RON |
| Pierdere bruta | 68.068 RON | 39.019 RON | 49.196 RON | 17.192 RON |
| Pierdere neta | 70.381 RON | 41.099 RON | 51.007 RON | 17.192 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | 53.241 RON | 79.862 RON | 106.483 RON |
| Active circulante | -101 RON | 165.064 RON | 107.075 RON | 51.391 RON |
| Stocuri | — | 128.865 RON | 57.319 RON | 45.300 RON |
| Creante | — | 35.580 RON | 39.292 RON | 1.222 RON |
| Casa si conturi la banci | -101 RON | 619 RON | 10.464 RON | 4.869 RON |
| Datorii totale | 179.378 RON | 327.403 RON | 254.936 RON | 174.866 RON |
| Capitaluri proprii | -179.479 RON | -109.098 RON | -67.999 RON | -16.992 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 2 | 2 | 1 |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.