| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | — | -4.381 RON | 373.928 RON | — | 183.078 RON | -190.850 RON | — |
| 2023 | 168 RON | -1.597 RON | 192.488 RON | — | 6.019 RON |
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri |
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| -186.469 RON |
| — |
| 2022 | 1.584 RON | -32.237 RON | 185.674 RON | — | 802 RON | -184.872 RON | — |
| 2021 | — | -27.178 RON | 194.022 RON | 24.633 RON | 16.754 RON | -152.635 RON | — |
| 2020 | — | -37.767 RON | 190.272 RON | 48.345 RON | 16.470 RON | -125.457 RON | — |
| 2019 | — | -84.814 RON | 163.820 RON | 72.057 RON | 4.073 RON | -87.690 RON | — |
| 2018 | 9.785 RON | -3.076 RON | 123.846 RON | 120.176 RON | 794 RON | -2.876 RON | — |
| — |
| 168 RON |
| 1.584 RON |
| — |
| — |
| — |
| 9.785 RON |
| Venituri totale | 142 RON | 168 RON | 7.084 RON | 6 RON | 1 RON | 23 RON | 9.786 RON |
| Cheltuieli totale | 4.523 RON | 1.765 RON | 39.111 RON | 27.184 RON | 37.768 RON | 84.837 RON | 12.568 RON |
| Pierdere bruta | 4.381 RON | 1.597 RON | 32.027 RON | 27.178 RON | 37.767 RON | 84.814 RON | 2.782 RON |
| Pierdere neta | 4.381 RON | 1.597 RON | 32.237 RON | 27.178 RON | 37.767 RON | 84.814 RON | 3.076 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | — | — | 24.633 RON | 48.345 RON | 72.057 RON | 120.176 RON |
| Active circulante | 183.078 RON | 6.019 RON | 802 RON | 16.754 RON | 16.470 RON | 4.073 RON | 794 RON |
| Stocuri | 181.539 RON | 4.820 RON | — | 13.573 RON | 13.573 RON | — | — |
| Creante | 1.413 RON | 909 RON | 941 RON | 2.196 RON | 1.736 RON | 1.684 RON | 13 RON |
| Casa si conturi la banci | 126 RON | 290 RON | -139 RON | 985 RON | 1.161 RON | 2.389 RON | 781 RON |
| Datorii totale | 373.928 RON | 192.488 RON | 185.674 RON | 194.022 RON | 190.272 RON | 163.820 RON | 123.846 RON |
| Capitaluri proprii | -190.850 RON | -186.469 RON | -184.872 RON | -152.635 RON | -125.457 RON | -87.690 RON | -2.876 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.