| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | 0 RON | 15.125 RON | 0 RON | 0 RON | -15.125 RON | 0 |
| 2024 | — | 0 RON | 15.125 RON | — | — | -15.125 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| — |
| 2023 | — | 0 RON | 15.125 RON | — | — | -15.125 RON | — |
| 2022 | — | 2.932 RON | 15.125 RON | — | — | -15.125 RON | — |
| 2021 | 0 RON | -1.625 RON | 27.129 RON | 9.071 RON | 0 RON | -18.058 RON | 0 |
| 2020 | 10.894 RON | -8.845 RON | 27.129 RON | 10.696 RON | — | -16.433 RON | — |
| 2019 | 49.944 RON | 981 RON | 31.773 RON | 12.321 RON | 11.864 RON | -7.588 RON | 0 |
| 2018 | 22.709 RON | -8.769 RON | 29.279 RON | 14.381 RON | 6.329 RON | -8.569 RON | 1 |
| Cifra de afaceri |
| 0 RON |
| — |
| — |
| — |
| 0 RON |
| 10.894 RON |
| 49.944 RON |
| 22.709 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 12.375 RON | 0 RON | 10.894 RON | 49.944 RON | 22.709 RON |
| Cheltuieli totale | 0 RON | — | — | 9.072 RON | 1.625 RON | 19.412 RON | 47.464 RON | 31.081 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 3.303 RON | 0 RON | 0 RON | 2.480 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.625 RON | 8.518 RON | 0 RON | 8.372 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.932 RON | 0 RON | 0 RON | 981 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.625 RON | 8.845 RON | 0 RON | 8.769 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | — | — | — | 9.071 RON | 10.696 RON | 12.321 RON | 14.381 RON |
| Active circulante | 0 RON | — | — | — | 0 RON | — | 11.864 RON | 6.329 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | — | — | 0 RON | — | 11.765 RON | 6.150 RON |
| Casa si conturi la banci | 0 RON | — | — | — | 0 RON | — | 99 RON | 179 RON |
| Datorii totale | 15.125 RON | 15.125 RON | 15.125 RON | 15.125 RON | 27.129 RON | 27.129 RON | 31.773 RON | 29.279 RON |
| Capitaluri proprii | -15.125 RON | -15.125 RON | -15.125 RON | -15.125 RON | -18.058 RON | -16.433 RON | -7.588 RON | -8.569 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | — | — | — | 0 | — | 0 | 1 |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
Complex Module Aluminiu, spaţiu comercial nr. 21
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.