ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | 0 RON | 655.152 RON | 34 RON | 653.064 RON | -2.054 RON | 0 |
| 2024 | — | 0 RON | 655.152 RON | 34 RON | 653.064 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Venituri totale |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| -2.054 RON |
| — |
| 2023 | — | -18 RON | 655.152 RON | 34 RON | 653.064 RON | -2.054 RON | — |
| 2022 | — | 0 RON | 655.152 RON | 52 RON | 215.653 RON | -439.447 RON | — |
| 2021 | — | -3.498 RON | 655.152 RON | 52 RON | 215.653 RON | -439.447 RON | 1 |
| 2020 | — | -5.713 RON | 651.725 RON | 87 RON | 215.690 RON | -435.948 RON | — |
| 2019 | — | -425.501 RON | 652.189 RON | 122 RON | 224.885 RON | -427.182 RON | 1 |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| -1.574 RON |
| -7.155 RON |
| Cheltuieli totale | 0 RON | — | 18 RON | — | 3.498 RON | 4.139 RON | 418.346 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 18 RON | 0 RON | 3.498 RON | 5.713 RON | 425.501 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 18 RON | 0 RON | 3.498 RON | 5.713 RON | 425.501 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 34 RON | 34 RON | 34 RON | 52 RON | 52 RON | 87 RON | 122 RON |
| Active circulante | 653.064 RON | 653.064 RON | 653.064 RON | 215.653 RON | 215.653 RON | 215.690 RON | 224.885 RON |
| Stocuri | 612.794 RON | 612.794 RON | 612.794 RON | 175.384 RON | 175.384 RON | 175.384 RON | 176.958 RON |
| Creante | 39.969 RON | 39.969 RON | 39.969 RON | 39.968 RON | 39.968 RON | 40.005 RON | 39.329 RON |
| Casa si conturi la banci | 301 RON | 301 RON | 301 RON | 301 RON | 301 RON | 301 RON | 8.598 RON |
| Datorii totale | 655.152 RON | 655.152 RON | 655.152 RON | 655.152 RON | 655.152 RON | 651.725 RON | 652.189 RON |
| Capitaluri proprii | -2.054 RON | -2.054 RON | -2.054 RON | -439.447 RON | -439.447 RON | -435.948 RON | -427.182 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | — | — | — | 1 | — | 1 |
| Nume | Cotă Capital |
|---|
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.