Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante |
|---|
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| Capitaluri proprii |
|---|
| Nr. salariati |
|---|
| 2025 | — | -16.017 RON | 39.623 RON | 10.205 RON | 256 RON | -29.162 RON | — |
| 2024 | — | -502 RON | 13.674 RON | — | 529 RON | -13.145 RON | — |
| 2023 | 2.650 RON | -6.147 RON | 13.673 RON | — | 1.031 RON | -12.642 RON | — |
| 2022 | — | 0 RON | 6.973 RON | — | 478 RON | -6.495 RON | — |
| 2021 | — | -6.352 RON | 6.973 RON | — | 478 RON | -6.495 RON | — |
| 2020 | — | 0 RON | 5.606 RON | — | 5.463 RON | -143 RON | — |
| 2019 | 11.700 RON | 641 RON | 5.606 RON | — | 5.463 RON | -143 RON | — |
| 2018 | — | -984 RON | 2.600 RON | 61 RON | 1.755 RON | -784 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | — | — | 2.650 RON | — | — | — | 11.700 RON | — |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 2.650 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 11.792 RON | 100 RON |
| Cheltuieli totale | 16.017 RON | 502 RON | 8.797 RON | — | 6.352 RON | — | 10.800 RON | 1.084 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 992 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 16.017 RON | 502 RON | 6.147 RON | 0 RON | 6.352 RON | 0 RON | 0 RON | 984 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 641 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 16.017 RON | 502 RON | 6.147 RON | 0 RON | 6.352 RON | 0 RON | 0 RON | 984 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 10.205 RON | — | — | — | — | — | — | 61 RON |
| Active circulante | 256 RON | 529 RON | 1.031 RON | 478 RON | 478 RON | 5.463 RON | 5.463 RON | 1.755 RON |
| Stocuri | — | — | — | — | — | 4.744 RON | 4.744 RON | 1.581 RON |
| Casa si conturi la banci | 256 RON | 529 RON | 1.031 RON | 478 RON | 478 RON | 719 RON | 719 RON | 174 RON |
| Datorii totale | 39.623 RON | 13.674 RON | 13.673 RON | 6.973 RON | 6.973 RON | 5.606 RON | 5.606 RON | 2.600 RON |
| Capitaluri proprii | -29.162 RON | -13.145 RON | -12.642 RON | -6.495 RON | -6.495 RON | -143 RON | -143 RON | -784 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
comuna Vallauris, Hameaox du Fournas
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.