BOBUL DE ROMANAŢI COOPERATIVĂ AGRICOLĂ
- MEAT 4 FOOD - S.R.L.documentat din 2024
- ROBEDY AGREMENT - S.R.L.documentat pana in 2024
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| firmă | 20% |
| firmă | 20% |
| firmă | 20% |
| firmă | 20% |
| firmă | 20% |
| persoanăadministrator | — |
| persoanăadministrator | — |
| persoanăadministrator | — |
| 5 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Respinge excepţia inadmisibilităţii acţiunii, ca fiind neîntemeiată. Respinge cererea de chemare în judecată formulată de reclamanta Bobul Romanaţi Cooperativa agricolă, în contradictoriu cu pârâţii Agenţia pentru Finanţarea Investiţiilor Rurale şi Centrul Regional pentru Finanţarea Investiţiilor Rurale 4 Sud-Vest Craiova, având ca obiect anulare act administrativ şi preten?ii, ca fiind neîntemeiată. Cu drept de recurs, în termen de 15 zile de la comunicare, cererea de recurs urmând a fi depusă la Tribunalul Dolj. Pronunţată prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor de către grefa instanţei, azi 27.03.2024.
Amână pronunţarea la 27.03.2024.
Respinge recursul ca nefondat. Definitivă. Pronunţată azi, 23.09.2024, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către Grefa instanţei.
Admite excepţia necompetenţei teritoriale a Tribunalului Dolj. Declină competenţa de soluţionare a cererii de chemare în judecată formulată de reclamantul BOBUL DE ROMANAŢI COOPERATIVĂ AGRICOLĂ în contradictoriu cu pârâţii AFIR şi CENTRUL REGIONAL PENTRU FINANŢAREA INVESTITIILOR RURALE 4 SUD-VEST CRAIOVA, în favoarea Tribunalului Olt. Fără cale de atac. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor, de către grefa instanţei, azi, 06.12.2023.
Respinge acţiunea ca neîntemeiată. Cu recurs în termen de 15 zile de la comunicare, ce se va depune la Tribunalul Olt sub sancţiunea nulităţii. Pronunţată azi, 10.09.2024, conform art. 402 teza a II-a C.p.c.
Respinge excepţia inadmisibilităţii invocată de pârâtă ca neîntemeiată.Stabileşte termen de judecată la data de 10.09.2024 pentru când se citează părţile în şedinţa publică.Se atacă odată cu fondul.Pronunţată azi, 16.04.2024, conform art. 402 teza a II-a C.p.c.
Admite excepţia necompetenţei teritoriale a Tribunalului Dolj. Declină competenţa de soluţionare a cererii de chemare în judecată formulată de reclamantul SC TELDO TRANS SRL în contradictoriu cu pârâţii AFIR şi CENTRUL REGIONAL PENTRU FINANŢAREA INVESTITIILOR RURALE 4 SUD-VEST CRAIOVA, în favoarea Tribunalului Olt. Fără cale de atac. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor, de către grefa instanţei, azi, 06.12.2023.
T LA 06.12 PT A SE FORMA 3 DOSARE DISJUNSE
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.434.567 RON | -438.356 RON | 5.501.312 RON | 5.620.019 RON | 858.776 RON | -2.116.349 RON | 1 |
| 2024 | 1.138.264 RON | -133.028 RON | 4.940.844 RON | 5.358.274 RON | 1.116.031 RON | -1.677.993 RON | 1 |
| 2023 | 1.568.882 RON | -520.679 RON | 4.341.208 RON | 4.077.446 RON | 3.525.587 RON | -1.544.966 RON | — |
| 2022 | 1.647.718 RON | -601.496 RON | 3.365.385 RON | 2.201.788 RON | 5.921.513 RON | -1.024.287 RON | — |
| 2021 | 1.237.882 RON | -178.632 RON | 1.096.208 RON | 3.362.491 RON | 368.272 RON | -422.791 RON | — |
| 2020 | 691.249 RON | -181.529 RON | 797.157 RON | 4.613.735 RON | 38.128 RON | -244.159 RON | — |
| 2019 | 547.097 RON | -74.424 RON | 2.203.856 RON | 5.743.409 RON | 5.281.711 RON | -62.631 RON | 1 |
| 2018 | 19.620 RON | 1.793 RON | 3.933 RON | — | 15.726 RON | 11.793 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.434.567 RON | 1.138.264 RON | 1.568.882 RON | 1.647.718 RON | 1.237.882 RON | 691.249 RON | 547.097 RON | 19.620 RON |
| Venituri totale | 1.569.936 RON | 2.188.864 RON | 2.548.291 RON | 2.684.451 RON | 2.283.775 RON | 1.793.687 RON | 973.166 RON | 23.620 RON |
| Cheltuieli totale | 2.008.292 RON | 2.321.892 RON | 3.068.970 RON | 3.285.947 RON | 2.462.407 RON | 1.975.216 RON | 1.047.590 RON | 21.591 RON |
| Profit brut | 0 RON | — | — | — | — | — | — | 2.029 RON |
| Pierdere bruta | 438.356 RON | 133.028 RON | 520.679 RON | 601.496 RON | 178.632 RON | 181.529 RON | 74.424 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | — | — | — | — | — | — | 1.793 RON |
| Pierdere neta | 438.356 RON | 133.028 RON | 520.679 RON | 601.496 RON | 178.632 RON | 181.529 RON | 74.424 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 5.620.019 RON | 5.358.274 RON | 4.077.446 RON | 2.201.788 RON | 3.362.491 RON | 4.613.735 RON | 5.743.409 RON | — |
| Active circulante | 858.776 RON | 1.116.031 RON | 3.525.587 RON | 5.921.513 RON | 368.272 RON | 38.128 RON | 5.281.711 RON | 15.726 RON |
| Stocuri | 62.857 RON | 361.734 RON | 1.020.161 RON | 2.060.730 RON | 262.682 RON | 624 RON | 15.500 RON | — |
| Creante | 717.981 RON | 748.384 RON | 2.482.207 RON | 3.818.000 RON | 3.395 RON | 1.528 RON | 5.255.713 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 77.938 RON | 5.913 RON | 23.219 RON | 42.783 RON | 102.195 RON | 35.976 RON | 10.498 RON | 15.726 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | 1.930 RON | — |
| Datorii totale | 5.501.312 RON | 4.940.844 RON | 4.341.208 RON | 3.365.385 RON | 1.096.208 RON | 797.157 RON | 2.203.856 RON | 3.933 RON |
| Venituri in avans | 3.093.832 RON | 3.211.454 RON | 4.806.791 RON | 5.782.203 RON | 3.057.346 RON | 4.098.865 RON | 8.885.825 RON | — |
| Capitaluri proprii | -2.116.349 RON | -1.677.993 RON | -1.544.966 RON | -1.024.287 RON | -422.791 RON | -244.159 RON | -62.631 RON | 11.793 RON |
| Capital subscris varsat | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | — | — | — | — | 1 | 1 |