ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 42.000 RON | 38.821 RON | 174.950 RON | 12.506 RON | 48.653 RON | -136.421 RON | 0 |
| 2024 | 6.000 RON | -39.453 RON | 200.557 RON | 18.953 RON | 46.216 RON | -175.242 RON | 1 |
| 2023 | 584.834 RON | 94.756 RON | 155.228 RON | 25.307 RON | 61.591 RON | -135.789 RON | 4 |
| 2022 | 852.708 RON | -95.157 RON | 360.826 RON | 140.412 RON | 88.105 RON | -230.545 RON | 7 |
| 2021 | 43.604 RON | -211.407 RON | 480.694 RON | 183.881 RON | 290.437 RON | -135.388 RON | 4 |
| 2020 | 45.616 RON | -65.634 RON | 236.005 RON | 144.844 RON | 326.968 RON | 76.019 RON | 3 |
| 2019 | 414.633 RON | 122.202 RON | 212.347 RON | 174.496 RON | 370.069 RON | 141.653 RON | 3 |
| 2018 | 82.494 RON | 19.251 RON | 37.284 RON | 71 RON | 56.664 RON | 19.451 RON | 2 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 42.000 RON | 6.000 RON | 584.834 RON | 852.708 RON | 43.604 RON | 45.616 RON | 414.633 RON | 82.494 RON |
| Venituri totale | 59.224 RON | 23.226 RON | 750.620 RON | 885.750 RON | 104.122 RON | 78.218 RON | 424.262 RON | 82.494 RON |
| Cheltuieli totale | 18.446 RON | 62.679 RON | 648.666 RON | 973.028 RON | 315.092 RON | 143.391 RON | 298.337 RON | 62.417 RON |
| Profit brut | 40.778 RON | 0 RON | 101.954 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 125.925 RON | 20.077 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 39.453 RON | 0 RON | 87.278 RON | 210.970 RON | 65.173 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 38.821 RON | 0 RON | 94.756 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 122.202 RON | 19.251 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 39.453 RON | 0 RON | 95.157 RON | 211.407 RON | 65.634 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 12.506 RON | 18.953 RON | 25.307 RON | 140.412 RON | 183.881 RON | 144.844 RON | 174.496 RON | 71 RON |
| Active circulante | 48.653 RON | 46.216 RON | 61.591 RON | 88.105 RON | 290.437 RON | 326.968 RON | 370.069 RON | 56.664 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | — | 2.351 RON | — | — | 2.746 RON | 22.513 RON |
| Creante | 32.698 RON | 37.986 RON | 42.117 RON | 71.456 RON | 273.345 RON | 252.045 RON | 239.126 RON | 11.163 RON |
| Casa si conturi la banci | 15.955 RON | 8.230 RON | 19.474 RON | 14.298 RON | 17.092 RON | 74.923 RON | 128.197 RON | 22.988 RON |
| Datorii totale | 174.950 RON | 200.557 RON | 155.228 RON | 360.826 RON | 480.694 RON | 236.005 RON | 212.347 RON | 37.284 RON |
| Venituri in avans | 22.630 RON | 39.854 RON | 67.459 RON | 98.236 RON | 129.012 RON | 159.788 RON | 190.565 RON | — |
| Capitaluri proprii | -136.421 RON | -175.242 RON | -135.789 RON | -230.545 RON | -135.388 RON | 76.019 RON | 141.653 RON | 19.451 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | 1 | 4 | 7 | 4 | 3 | 3 | 2 |