ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Respinge plângerea contravenţională formulată de petenta SC Afterhills Grand Cafe SRL, în contradictoriu cu intimatul Inspectoratul de Poliţie Judeţean Botoşani, ca neîntemeiată. Menţine dispoziţiile procesului-verbal de constatare şi sancţionare a contravenţiilor seria PBTY nr. 74702, întocmit la data de 19.02.2024. Cu drept de apel în termen de 30 de zile de la comunicare, eventuala cerere de exercitare a căii de atac urmând a se depune la Judecătoria Botoşani. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi, 20.07.2026.
Amână pronunţarea în cauză la data de 20.07.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 03.07.2026.
Amână pronunţarea în cauză la data de 03.07.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 22.06.2026.
Amână pronunţarea în cauză la data de 22.06.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 05.06.2026.
Amână pronunţarea în cauză la data de 05.06.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 20.05.2026.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 348.119 RON | 49.006 RON | 300.994 RON | 427.153 RON | 73.537 RON | 199.696 RON | 0 |
| 2024 | 314.087 RON | -42.665 RON | 463.705 RON | 387.563 RON | 160.149 RON | 84.007 RON | — |
| 2023 | 418.429 RON | 7.295 RON | 424.188 RON | 385.867 RON | 164.993 RON | 126.672 RON | 1 |
| 2022 | 446.555 RON | 42.504 RON | 435.644 RON | 399.464 RON | 275.127 RON | 238.947 RON | 1 |
| 2021 | 438.416 RON | 31.935 RON | 134.003 RON | 8.374 RON | 322.072 RON | 196.443 RON | 2 |
| 2020 | 303.520 RON | 43.646 RON | 39.962 RON | 7.170 RON | 197.300 RON | 164.508 RON | 2 |
| 2019 | 472.066 RON | 110.415 RON | 22.089 RON | 7.794 RON | 171.022 RON | 156.727 RON | 2 |
| 2018 | 149.928 RON | 46.112 RON | 26.335 RON | — | 72.647 RON | 46.312 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 348.119 RON | 314.087 RON | 418.429 RON | 446.555 RON | 438.416 RON | 303.520 RON | 472.066 RON | 149.928 RON |
| Venituri totale | 437.485 RON | 318.385 RON | 419.476 RON | 449.702 RON | 439.043 RON | 314.923 RON | 472.156 RON | 149.928 RON |
| Cheltuieli totale | 376.625 RON | 358.338 RON | 408.447 RON | 403.603 RON | 403.856 RON | 267.935 RON | 357.018 RON | 102.328 RON |
| Profit brut | 60.860 RON | 0 RON | 11.029 RON | 46.099 RON | 35.187 RON | 46.988 RON | 115.138 RON | 47.600 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 39.953 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 49.006 RON | 0 RON | 7.295 RON | 42.504 RON | 31.935 RON | 43.646 RON | 110.415 RON | 46.112 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 42.665 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 427.153 RON | 387.563 RON | 385.867 RON | 399.464 RON | 8.374 RON | 7.170 RON | 7.794 RON | — |
| Active circulante | 73.537 RON | 160.149 RON | 164.993 RON | 275.127 RON | 322.072 RON | 197.300 RON | 171.022 RON | 72.647 RON |
| Stocuri | 24.602 RON | 104.618 RON | 124.773 RON | 101.304 RON | 105.367 RON | 41.916 RON | 60.717 RON | 19.321 RON |
| Creante | 10.049 RON | 5.313 RON | 1.621 RON | 2.723 RON | 1.621 RON | 1.621 RON | 1.874 RON | 89 RON |
| Casa si conturi la banci | 38.886 RON | 50.218 RON | 38.599 RON | 171.100 RON | 215.084 RON | 153.763 RON | 108.431 RON | 53.237 RON |
| Datorii totale | 300.994 RON | 463.705 RON | 424.188 RON | 435.644 RON | 134.003 RON | 39.962 RON | 22.089 RON | 26.335 RON |
| Capitaluri proprii | 199.696 RON | 84.007 RON | 126.672 RON | 238.947 RON | 196.443 RON | 164.508 RON | 156.727 RON | 46.312 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | — | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 |