EVINOX TECHNOLOGY HUB S.R.L.
- RDV CONNECT CONSULTING S.R.L.documentat pana in 2020
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 5 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| firmă | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Amână judecarea cauzei şi acordă termen de judecată la data de 04.11.2026 în vederea soluţionării cauzei în mod amiabil.
Ia act de renunţarea la dreptul pretins prin cererea de ordonanţă de plată formulată de reclamanta-creditoare Evinox Technology Hub SRL în contradictoriu cu pârâta-debitoare Romradiatoare SA Braşov. Anulează sentinţa civilă nr. 89/CC/11.04.2024 pronunţată de Tribunalul Braşov în dosarul nr. 3218/62/2023. Definitivă. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, conform art. 402 Cpc, astăzi 06.12.2024.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 22.871.128 RON | 511.316 RON | 14.203.235 RON | 8.334.921 RON | 16.231.932 RON | 7.527.549 RON | 33 |
| 2024 | 19.886.446 RON | 336.136 RON | 11.486.650 RON | 9.527.087 RON | 12.268.075 RON | 7.016.234 RON | 23 |
| 2023 | 16.576.741 RON | 12.943 RON | 15.663.812 RON | 10.653.118 RON | 12.954.712 RON | 4.192.798 RON | 25 |
| 2022 | 21.761.894 RON | 531.645 RON | 13.910.253 RON | 2.287.275 RON | 12.119.959 RON | 531.885 RON | 34 |
| 2021 | 12.989.137 RON | 264.426 RON | 11.309.347 RON | 2.293.281 RON | 9.275.297 RON | 264.666 RON | 19 |
| 2020 | 568.502 RON | 430.601 RON | 23.395 RON | 74.789 RON | 379.447 RON | 430.841 RON | 1 |
| 2019 | 286.840 RON | 150.934 RON | 5.405 RON | 3.784 RON | 234.734 RON | 233.113 RON | 1 |
| 2018 | 143.942 RON | 105.979 RON | 5.548 RON | — | 111.727 RON | 106.179 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 22.871.128 RON | 19.886.446 RON | 16.576.741 RON | 21.761.894 RON | 12.989.137 RON | 568.502 RON | 286.840 RON | 143.942 RON |
| Venituri totale | 25.000.929 RON | 19.820.277 RON | 27.644.667 RON | 28.753.157 RON | 13.288.619 RON | 574.169 RON | 291.502 RON | 144.768 RON |
| Cheltuieli totale | 24.395.811 RON | 19.447.913 RON | 27.594.699 RON | 28.115.624 RON | 12.879.448 RON | 138.190 RON | 137.699 RON | 37.350 RON |
| Profit brut | 605.118 RON | 372.364 RON | 49.968 RON | 637.533 RON | 409.171 RON | 435.979 RON | 153.803 RON | 107.418 RON |
| Profit net | 511.316 RON | 336.136 RON | 12.943 RON | 531.645 RON | 264.426 RON | 430.601 RON | 150.934 RON | 105.979 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 8.334.921 RON | 9.527.087 RON | 10.653.118 RON | 2.287.275 RON | 2.293.281 RON | 74.789 RON | 3.784 RON | — |
| Active circulante | 16.231.932 RON | 12.268.075 RON | 12.954.712 RON | 12.119.959 RON | 9.275.297 RON | 379.447 RON | 234.734 RON | 111.727 RON |
| Stocuri | 7.982.913 RON | 4.956.286 RON | 5.071.508 RON | 6.211.238 RON | 4.374.888 RON | — | — | — |
| Creante | 8.209.699 RON | 4.947.689 RON | 6.640.853 RON | 4.829.051 RON | 4.668.547 RON | 299.494 RON | 65 RON | 23.291 RON |
| Casa si conturi la banci | 39.320 RON | 2.364.100 RON | 1.242.351 RON | 1.079.670 RON | 231.862 RON | 79.953 RON | 234.669 RON | 88.436 RON |
| Cheltuieli in avans | 29.548 RON | 30.918 RON | 39.439 RON | 34.904 RON | 5.435 RON | — | — | — |
| Datorii totale | 14.203.235 RON | 11.486.650 RON | 15.663.812 RON | 13.910.253 RON | 11.309.347 RON | 23.395 RON | 5.405 RON | 5.548 RON |
| Venituri in avans | 2.865.617 RON | 3.323.196 RON | 3.790.659 RON | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 7.527.549 RON | 7.016.234 RON | 4.192.798 RON | 531.885 RON | 264.666 RON | 430.841 RON | 233.113 RON | 106.179 RON |
| Capital subscris varsat | 5.000.200 RON | 5.000.200 RON | 4.000.200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 33 | 23 | 25 | 34 | 19 | 1 | 1 | 1 |