ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 95% |
| persoană | 5% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 295.355 RON | 98.044 RON | 110.360 RON | — | 208.645 RON | 98.285 RON | 1 |
| 2023 | 293.423 RON | 90.756 RON | 37.035 RON | — | 140.912 RON | 103.877 RON | 1 |
| 2022 | 296.395 RON | 85.512 RON | 23.227 RON | 8 RON | 108.972 RON | 85.753 RON | 1 |
| 2021 | 289.654 RON | 73.494 RON | 59.335 RON | — | 133.069 RON | 73.734 RON | 1 |
| 2020 | 294.002 RON | 129.131 RON | 7.363 RON | — | 136.774 RON | 129.411 RON | 0 |
| 2019 | 298.408 RON | 128.634 RON | 6.012 RON | — | 134.926 RON | 128.914 RON | 1 |
| 2018 | 298.081 RON | 151.975 RON | 26.554 RON | — | 178.729 RON | 152.175 RON | — |
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 295.355 RON | 293.423 RON | 296.395 RON | 289.654 RON | 294.002 RON | 298.408 RON | 298.081 RON |
| Venituri totale | 295.774 RON | 293.423 RON | 296.395 RON | 289.654 RON | 294.002 RON | 298.408 RON | 298.081 RON |
| Cheltuieli totale | 179.498 RON | 200.172 RON | 208.125 RON | 213.321 RON | 156.933 RON | 166.792 RON | 140.547 RON |
| Profit brut | 116.276 RON | 93.251 RON | 88.270 RON | 76.333 RON | 137.069 RON | 131.616 RON | 157.534 RON |
| Profit net | 98.044 RON | 90.756 RON | 85.512 RON | 73.494 RON | 129.131 RON | 128.634 RON | 151.975 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | — | 8 RON | — | — | — | — |
| Active circulante | 208.645 RON | 140.912 RON | 108.972 RON | 133.069 RON | 136.774 RON | 134.926 RON | 178.729 RON |
| Stocuri | 14.283 RON | 8.350 RON | 5.842 RON | 18.421 RON | 9.157 RON | 10.221 RON | 11.332 RON |
| Creante | 102.517 RON | 19.083 RON | 88.774 RON | 18.647 RON | 13.160 RON | 10.439 RON | 9.838 RON |
| Casa si conturi la banci | 91.845 RON | 113.479 RON | 14.356 RON | 96.001 RON | 114.457 RON | 114.266 RON | 157.559 RON |
| Datorii totale | 110.360 RON | 37.035 RON | 23.227 RON | 59.335 RON | 7.363 RON | 6.012 RON | 26.554 RON |
| Capitaluri proprii | 98.285 RON | 103.877 RON | 85.753 RON | 73.734 RON | 129.411 RON | 128.914 RON | 152.175 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | — |