NATH VISION LABORATORY S.R.L.
- J12/3391/2018CLUJdin 31.07.2018
- J6/1748/2018BISTRITANASAUDdin 20.12.2018
- J12/332/2023CLUJdin 26.01.2023in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoanăadministrator | 50% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 42.053 RON | -54.486 RON | 34.817 RON | 0 RON | -23.227 RON | -58.044 RON | 1 |
| 2024 | 44.615 RON | 5.764 RON | 17.677 RON | — | 13.980 RON | -3.557 RON | 1 |
| 2023 | — | -1.570 RON | 9.183 RON | — | -139 RON | -9.322 RON | — |
| 2022 | — | -1.022 RON | 7.606 RON | — | -146 RON | -7.752 RON | — |
| 2021 | — | -900 RON | 6.706 RON | 122 RON | -146 RON | -6.730 RON | — |
| 2020 | — | -1.057 RON | 5.846 RON | 122 RON | -106 RON | -5.830 RON | — |
| 2019 | — | -4.973 RON | 4.847 RON | 122 RON | -48 RON | -4.773 RON | — |
| 2018 | — | 0 RON | 4.189 RON | 122 RON | 76 RON | 200 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 42.053 RON | 44.615 RON | — | — | — | — | — | — |
| Venituri totale | 42.053 RON | 44.615 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 96.539 RON | 37.761 RON | 1.570 RON | 1.022 RON | 900 RON | 1.057 RON | 4.973 RON | — |
| Profit brut | 0 RON | 6.854 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 54.486 RON | 0 RON | 1.570 RON | 1.022 RON | 900 RON | 1.057 RON | 4.973 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 5.764 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 54.486 RON | 0 RON | 1.570 RON | 1.022 RON | 900 RON | 1.057 RON | 4.973 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | — | — | — | 122 RON | 122 RON | 122 RON | 122 RON |
| Active circulante | -23.227 RON | 13.980 RON | -139 RON | -146 RON | -146 RON | -106 RON | -48 RON | 76 RON |
| Creante | 3.577 RON | 6.973 RON | — | — | — | 40 RON | — | — |
| Casa si conturi la banci | -26.804 RON | 7.007 RON | -139 RON | -146 RON | -146 RON | -146 RON | -48 RON | 76 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | 140 RON | — | — | — | — | — | 4.191 RON |
| Datorii totale | 34.817 RON | 17.677 RON | 9.183 RON | 7.606 RON | 6.706 RON | 5.846 RON | 4.847 RON | 4.189 RON |
| Capitaluri proprii | -58.044 RON | -3.557 RON | -9.322 RON | -7.752 RON | -6.730 RON | -5.830 RON | -4.773 RON | 200 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — |