MYSTIQUE BEAUTY CENTER SALON S.R.L.
- J40/11112/2018BUCURESTIdin 02.08.2018
- J23/572/2021ILFOVdin 02.02.2021in vigoare
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2024
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 5 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 48.093 RON | 35.642 RON | 1.244 RON | 3.480 RON | 274.474 RON | 276.710 RON | — |
| 2021 | 153.885 RON | 125.424 RON | 449 RON | 4.640 RON | 422.886 RON | 427.077 RON | — |
| 2020 | 214.180 RON | 147.511 RON | 50.777 RON | 5.800 RON | 385.745 RON | 340.768 RON | — |
| 2019 | 213.123 RON | 137.077 RON | 2.924 RON | — | 196.181 RON | 193.257 RON | — |
| 2018 | 71.476 RON | 56.180 RON | 1.840 RON | — | 58.020 RON | 56.180 RON | — |
| Indicator | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 48.093 RON | 153.885 RON | 214.180 RON | 213.123 RON | 71.476 RON |
| Venituri totale | 48.093 RON | 153.885 RON | 214.180 RON | 213.123 RON | 71.476 RON |
| Cheltuieli totale | 11.038 RON | 25.156 RON | 60.244 RON | 69.652 RON | 13.456 RON |
| Profit brut | 37.055 RON | 128.729 RON | 153.936 RON | 143.471 RON | 58.020 RON |
| Profit net | 35.642 RON | 125.424 RON | 147.511 RON | 137.077 RON | 56.180 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 3.480 RON | 4.640 RON | 5.800 RON | — | — |
| Active circulante | 274.474 RON | 422.886 RON | 385.745 RON | 196.181 RON | 58.020 RON |
| Creante | 18.526 RON | 18.628 RON | 83.729 RON | 140 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 255.948 RON | 404.258 RON | 302.016 RON | 196.041 RON | 58.020 RON |
| Datorii totale | 1.244 RON | 449 RON | 50.777 RON | 2.924 RON | 1.840 RON |
| Capitaluri proprii | 276.710 RON | 427.077 RON | 340.768 RON | 193.257 RON | 56.180 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | — | — | — |