| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 104.790 RON | 998 RON | 35.054 RON | 83.587 RON | 69.202 RON | 36.310 RON | 1 |
| 2024 | 74.961 RON | -45.315 RON | 35.262 RON | 109.607 RON | 14.654 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| -12.189 RON |
| 1 |
| 2023 | 167.745 RON | 29.177 RON | 7.531 RON | 121.780 RON | 39.828 RON | 33.127 RON | 1 |
| 2022 | 132.244 RON | 121.464 RON | 36.667 RON | 138.039 RON | 43.290 RON | 3.949 RON | 4 |
| 2021 | 89.198 RON | -64.044 RON | 133.292 RON | 158.704 RON | 17.549 RON | -117.514 RON | 4 |
| 2020 | — | -40.778 RON | 261.203 RON | 176.064 RON | 211.907 RON | -53.470 RON | 1 |
| 2019 | — | -7.842 RON | 204.605 RON | 188.250 RON | 3.663 RON | -12.692 RON | — |
| 2018 | — | -5.050 RON | 5.050 RON | — | 200 RON | -4.850 RON | — |
| Cifra de afaceri |
| 104.790 RON |
| 74.961 RON |
| 167.745 RON |
| 132.244 RON |
| 89.198 RON |
| — |
| — |
| — |
| Venituri totale | 163.586 RON | 95.851 RON | 246.519 RON | 309.684 RON | 108.960 RON | 19.961 RON | -49 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 161.421 RON | 140.519 RON | 215.414 RON | 185.379 RON | 172.106 RON | 60.739 RON | 7.793 RON | 5.050 RON |
| Profit brut | 2.165 RON | 0 RON | 31.105 RON | 124.305 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 44.668 RON | 0 RON | 0 RON | 63.146 RON | 40.778 RON | 7.842 RON | 5.050 RON |
| Profit net | 998 RON | 0 RON | 29.177 RON | 121.464 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 45.315 RON | 0 RON | 0 RON | 64.044 RON | 40.778 RON | 7.842 RON | 5.050 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 83.587 RON | 109.607 RON | 121.780 RON | 138.039 RON | 158.704 RON | 176.064 RON | 188.250 RON | — |
| Active circulante | 69.202 RON | 14.654 RON | 39.828 RON | 43.290 RON | 17.549 RON | 211.907 RON | 3.663 RON | 200 RON |
| Stocuri | 76.120 RON | — | — | 8.629 RON | 2.854 RON | 5.046 RON | — | — |
| Creante | 4.789 RON | 3.799 RON | 3.799 RON | 3.800 RON | — | 200.000 RON | — | — |
| Casa si conturi la banci | -11.707 RON | 10.855 RON | 36.029 RON | 30.861 RON | 14.695 RON | 6.861 RON | 3.663 RON | 200 RON |
| Datorii totale | 35.054 RON | 35.262 RON | 7.531 RON | 36.667 RON | 133.292 RON | 261.203 RON | 204.605 RON | 5.050 RON |
| Venituri in avans | 81.425 RON | 101.188 RON | 120.950 RON | 140.713 RON | 160.475 RON | 180.238 RON | — | — |
| Capitaluri proprii | 36.310 RON | -12.189 RON | 33.127 RON | 3.949 RON | -117.514 RON | -53.470 RON | -12.692 RON | -4.850 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 1 | — | — |
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
hală industrială C14, încăperile 6, 13, 14, 15, 16, 17, 18
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.