ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 260.847 RON | 194.265 RON | 13.849 RON | 0 RON | 208.354 RON | 194.505 RON | 1 |
| 2024 | 235.975 RON | 180.886 RON | 13.539 RON | — | 194.665 RON | 181.126 RON | 1 |
| 2023 | 223.152 RON | 172.317 RON | 60.092 RON | — | 232.609 RON | 172.517 RON | 1 |
| 2022 | 126.884 RON | 118.973 RON | 1.659 RON | — | 120.832 RON | 119.173 RON | 1 |
| 2021 | 122.937 RON | 98.622 RON | 6.226 RON | — | 166.008 RON | 159.782 RON | — |
| 2020 | 15.003 RON | 4.355 RON | 0 RON | — | 61.160 RON | 61.160 RON | — |
| 2019 | 18.007 RON | 12.788 RON | 53 RON | — | 56.858 RON | 56.805 RON | — |
| 2018 | 55.595 RON | 43.817 RON | 840 RON | — | 44.857 RON | 44.017 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 260.847 RON | 235.975 RON | 223.152 RON | 126.884 RON | 122.937 RON | 15.003 RON | 18.007 RON | 55.595 RON |
| Venituri totale | 260.847 RON | 235.975 RON | 223.152 RON | 126.884 RON | 122.937 RON | 15.003 RON | 18.007 RON | 55.595 RON |
| Cheltuieli totale | 64.026 RON | 52.730 RON | 48.603 RON | 5.428 RON | 20.922 RON | 10.134 RON | 4.679 RON | 10.110 RON |
| Profit brut | 196.821 RON | 183.245 RON | 174.549 RON | 121.456 RON | 102.015 RON | 4.869 RON | 13.328 RON | 45.485 RON |
| Profit net | 194.265 RON | 180.886 RON | 172.317 RON | 118.973 RON | 98.622 RON | 4.355 RON | 12.788 RON | 43.817 RON |
| Active circulante | 208.354 RON | 194.665 RON | 232.609 RON | 120.832 RON | 166.008 RON | 61.160 RON | 56.858 RON | 44.857 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | — | — | — | 10.727 RON | — | — |
| Creante | 129.570 RON | 186.640 RON | 187.038 RON | 57.285 RON | 27.466 RON | — | 141 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 78.784 RON | 8.025 RON | 45.571 RON | 63.547 RON | 138.542 RON | 50.433 RON | 56.717 RON | 44.857 RON |
| Datorii totale | 13.849 RON | 13.539 RON | 60.092 RON | 1.659 RON | 6.226 RON | 0 RON | 53 RON | 840 RON |
| Capitaluri proprii | 194.505 RON | 181.126 RON | 172.517 RON | 119.173 RON | 159.782 RON | 61.160 RON | 56.805 RON | 44.017 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — |