ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 97.439 RON | -24.497 RON | 140.745 RON | 1.568 RON | 160.075 RON | 34.983 RON | 1 |
| 2024 | 91.711 RON | -27.325 RON | 214.043 RON | 3.029 RON | 256.250 RON | 59.321 RON | 1 |
| 2023 | 61.559 RON | -39.117 RON | 100.488 RON | 4.648 RON | 195.587 RON | 113.832 RON | 1 |
| 2022 | 148.736 RON | 36.776 RON | 107.034 RON | 3.355 RON | 242.543 RON | 152.949 RON | 1 |
| 2021 | 156.785 RON | 67.388 RON | 150.036 RON | 3.613 RON | 244.802 RON | 116.464 RON | 1 |
| 2020 | 52.117 RON | -30.460 RON | 174.752 RON | 0 RON | 205.743 RON | 49.076 RON | 1 |
| 2019 | 160.157 RON | 79.658 RON | 88.137 RON | 0 RON | 163.673 RON | 79.536 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 97.439 RON | 91.711 RON | 61.559 RON | 148.736 RON | 156.785 RON | 52.117 RON | 160.157 RON |
| Venituri totale | 150.612 RON | 156.434 RON | 67.611 RON | 148.080 RON | 175.319 RON | 63.449 RON | 166.613 RON |
| Cheltuieli totale | 174.578 RON | 183.240 RON | 106.292 RON | 110.246 RON | 106.705 RON | 93.837 RON | 85.653 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 37.834 RON | 68.614 RON | 0 RON | 80.960 RON |
| Pierdere bruta | 23.966 RON | 26.806 RON | 38.681 RON | 0 RON | 0 RON | 30.388 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 36.776 RON | 67.388 RON | 0 RON | 79.658 RON |
| Pierdere neta | 24.497 RON | 27.325 RON | 39.117 RON | 0 RON | 0 RON | 30.460 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 1.568 RON | 3.029 RON | 4.648 RON | 3.355 RON | 3.613 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active circulante | 160.075 RON | 256.250 RON | 195.587 RON | 242.543 RON | 244.802 RON | 205.743 RON | 163.673 RON |
| Stocuri | 129.423 RON | 107.756 RON | 112.782 RON | 112.386 RON | 106.573 RON | 101.208 RON | 63.437 RON |
| Creante | 20.382 RON | 113.807 RON | 67.309 RON | 84.210 RON | 104.717 RON | 64.080 RON | 48.399 RON |
| Casa si conturi la banci | 10.270 RON | 34.687 RON | 15.496 RON | 45.947 RON | 33.512 RON | 40.455 RON | 51.837 RON |
| Cheltuieli in avans | 14.085 RON | 14.085 RON | 14.085 RON | 14.085 RON | 18.085 RON | 18.085 RON | 4.000 RON |
| Datorii totale | 140.745 RON | 214.043 RON | 100.488 RON | 107.034 RON | 150.036 RON | 174.752 RON | 88.137 RON |
| Capitaluri proprii | 34.983 RON | 59.321 RON | 113.832 RON | 152.949 RON | 116.464 RON | 49.076 RON | 79.536 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |