ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| firmăprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 25.205.359 RON | 1.648.961 RON | 5.559.083 RON | 86.351 RON | 7.937.784 RON | 2.466.562 RON | 33 |
| 2024 | 18.835.837 RON | 112.384 RON | 3.936.405 RON | 84.409 RON | 5.049.443 RON | 1.199.989 RON | 27 |
| 2023 | 12.658.724 RON | 394.459 RON | 2.919.631 RON | 91.062 RON | 3.916.174 RON | 1.087.605 RON | 21 |
| 2022 | 6.907.943 RON | 440.485 RON | 1.116.216 RON | 77.127 RON | 2.377.687 RON | 1.339.844 RON | 13 |
| 2021 | 4.307.529 RON | 663.859 RON | 512.117 RON | 52.475 RON | 1.669.789 RON | 1.211.845 RON | 8 |
| 2020 | 1.548.350 RON | 339.097 RON | 125.646 RON | — | 671.542 RON | 547.986 RON | 4 |
| 2019 | 1.086.077 RON | 88.506 RON | 69.200 RON | — | 271.964 RON | 208.889 RON | 3 |
| 2018 | 259.974 RON | 74.383 RON | 144.087 RON | — | 260.538 RON | 120.383 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 25.205.359 RON | 18.835.837 RON | 12.658.724 RON | 6.907.943 RON | 4.307.529 RON | 1.548.350 RON | 1.086.077 RON | 259.974 RON |
| Venituri totale | 25.374.140 RON | 18.889.780 RON | 12.724.473 RON | 6.980.540 RON | 4.349.633 RON | 1.552.755 RON | 1.092.755 RON | 259.982 RON |
| Cheltuieli totale | 23.428.242 RON | 18.756.399 RON | 12.261.905 RON | 6.491.321 RON | 3.647.838 RON | 1.199.237 RON | 993.388 RON | 182.999 RON |
| Profit brut | 1.945.898 RON | 133.381 RON | 462.568 RON | 489.219 RON | 701.795 RON | 353.518 RON | 99.367 RON | 76.983 RON |
| Profit net | 1.648.961 RON | 112.384 RON | 394.459 RON | 440.485 RON | 663.859 RON | 339.097 RON | 88.506 RON | 74.383 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 86.351 RON | 84.409 RON | 91.062 RON | 77.127 RON | 52.475 RON | — | — | — |
| Active circulante | 7.937.784 RON | 5.049.443 RON | 3.916.174 RON | 2.377.687 RON | 1.669.789 RON | 671.542 RON | 271.964 RON | 260.538 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | 4.055 RON | 18.099 RON | — | — | — | — |
| Creante | 4.686.437 RON | 3.920.237 RON | 2.957.912 RON | 1.605.530 RON | 636.094 RON | 286.449 RON | 233.921 RON | 259.974 RON |
| Casa si conturi la banci | 3.251.347 RON | 1.129.206 RON | 954.207 RON | 754.058 RON | 1.033.695 RON | 385.093 RON | 38.043 RON | 564 RON |
| Cheltuieli in avans | 1.510 RON | 2.542 RON | — | 1.246 RON | 1.698 RON | 7.090 RON | 6.125 RON | 3.932 RON |
| Datorii totale | 5.559.083 RON | 3.936.405 RON | 2.919.631 RON | 1.116.216 RON | 512.117 RON | 125.646 RON | 69.200 RON | 144.087 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | — | — | 5.000 RON | — | — |
| Capitaluri proprii | 2.466.562 RON | 1.199.989 RON | 1.087.605 RON | 1.339.844 RON | 1.211.845 RON | 547.986 RON | 208.889 RON | 120.383 RON |
| Capital subscris varsat | 46.000 RON | 46.000 RON | 46.000 RON | 46.000 RON | 46.000 RON | 46.000 RON | 46.000 RON | 46.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 33 | 27 | 21 | 13 | 8 | 4 | 3 | 1 |