ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | — | 0 RON | 185.294 RON | — | 73.003 RON | -112.291 RON | — |
| 2023 | 37.280 RON | -18.874 RON | 185.294 RON | 0 RON | 73.003 RON | -112.291 RON | 1 |
| 2022 | 250.439 RON | -33.591 RON | 176.403 RON | 0 RON | 82.986 RON | -93.417 RON | 2 |
| 2021 | 71.887 RON | 2.923 RON | 114.341 RON | 0 RON | 54.515 RON | -59.826 RON | 1 |
| 2020 | 32.141 RON | -20.462 RON | 132.760 RON | — | 70.010 RON | -62.750 RON | 1 |
| 2019 | 99.386 RON | -26.484 RON | 101.284 RON | — | 58.996 RON | -42.288 RON | 1 |
| 2018 | 13.479 RON | -16.004 RON | 91.616 RON | — | 75.812 RON | -15.804 RON | 1 |
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | — | 37.280 RON | 250.439 RON | 71.887 RON | 32.141 RON | 99.386 RON | 13.479 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 37.280 RON | 250.439 RON | 71.887 RON | 32.141 RON | 99.386 RON | 13.479 RON |
| Cheltuieli totale | — | 55.779 RON | 281.276 RON | 66.806 RON | 51.637 RON | 124.873 RON | 29.348 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 5.081 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 18.499 RON | 30.837 RON | 0 RON | 19.496 RON | 25.487 RON | 15.869 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.923 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 18.874 RON | 33.591 RON | 0 RON | 20.462 RON | 26.484 RON | 16.004 RON |
| Active circulante | 73.003 RON | 73.003 RON | 82.986 RON | 54.515 RON | 70.010 RON | 58.996 RON | 75.812 RON |
| Stocuri | 71.186 RON | 71.186 RON | 81.503 RON | 53.059 RON | 67.917 RON | 53.635 RON | 75.285 RON |
| Casa si conturi la banci | 1.817 RON | 1.817 RON | 1.483 RON | 1.456 RON | 2.093 RON | 5.361 RON | 527 RON |
| Datorii totale | 185.294 RON | 185.294 RON | 176.403 RON | 114.341 RON | 132.760 RON | 101.284 RON | 91.616 RON |
| Capitaluri proprii | -112.291 RON | -112.291 RON | -93.417 RON | -59.826 RON | -62.750 RON | -42.288 RON | -15.804 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — |
| Nr. mediu salariati | — | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 |