ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
satul Drăgoteşti nr. 452, anexa nr. 1
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 99% |
| persoanănu mai e administrator | 1% |
| persoanăadministrator | — |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 340.510 RON | 32.058 RON | 49.744 RON | 33.297 RON | 103.520 RON | 87.073 RON | 1 |
| 2024 | 367.775 RON | 32.931 RON | 56.423 RON | 38.170 RON | 111.258 RON | 93.005 RON | 1 |
| 2023 | 320.664 RON | 18.064 RON | 71.109 RON | 38.982 RON | 92.201 RON | 60.074 RON | 1 |
| 2022 | 357.151 RON | 38.077 RON | 48.519 RON | — | 90.530 RON | 42.011 RON | 1 |
| 2021 | 241.428 RON | 24.001 RON | 31.501 RON | — | 105.435 RON | 73.934 RON | 1 |
| 2020 | 224.409 RON | 39.755 RON | 19.278 RON | — | 69.211 RON | 49.933 RON | 0 |
| 2019 | 133.044 RON | 11.623 RON | 8.231 RON | — | 18.409 RON | 10.178 RON | 1 |
| 2018 | 32.063 RON | -1.645 RON | 11.492 RON | 1.258 RON | 8.789 RON | -1.445 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 340.510 RON | 367.775 RON | 320.664 RON | 357.151 RON | 241.428 RON | 224.409 RON | 133.044 RON | 32.063 RON |
| Venituri totale | 340.510 RON | 367.775 RON | 359.650 RON | 357.151 RON | 241.428 RON | 224.409 RON | 133.045 RON | 32.063 RON |
| Cheltuieli totale | 301.628 RON | 329.447 RON | 338.348 RON | 315.457 RON | 214.423 RON | 182.410 RON | 120.092 RON | 33.387 RON |
| Profit brut | 38.882 RON | 38.328 RON | 21.302 RON | 41.694 RON | 27.005 RON | 41.999 RON | 12.953 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.324 RON |
| Profit net | 32.058 RON | 32.931 RON | 18.064 RON | 38.077 RON | 24.001 RON | 39.755 RON | 11.623 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.645 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 33.297 RON | 38.170 RON | 38.982 RON | — | — | — | — | 1.258 RON |
| Active circulante | 103.520 RON | 111.258 RON | 92.201 RON | 90.530 RON | 105.435 RON | 69.211 RON | 18.409 RON | 8.789 RON |
| Stocuri | 34.638 RON | 65.150 RON | 75.695 RON | 74.525 RON | 81.499 RON | 27.144 RON | 14.790 RON | 7.209 RON |
| Creante | 5.977 RON | 3.416 RON | 11.201 RON | — | — | — | — | 138 RON |
| Casa si conturi la banci | 62.905 RON | 42.692 RON | 5.305 RON | 16.005 RON | 23.936 RON | 42.067 RON | 3.619 RON | 1.442 RON |
| Datorii totale | 49.744 RON | 56.423 RON | 71.109 RON | 48.519 RON | 31.501 RON | 19.278 RON | 8.231 RON | 11.492 RON |
| Capitaluri proprii | 87.073 RON | 93.005 RON | 60.074 RON | 42.011 RON | 73.934 RON | 49.933 RON | 10.178 RON | -1.445 RON |
| Capital subscris varsat | 210 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 |