ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 15,16% |
| persoanăadministrator | 15,15% |
| persoană | 15,16% |
| persoană | 15,15% |
| firmă | 15,15% |
| firmă | 15,15% |
| firmă | 2,27% |
| persoană | 2,27% |
| persoană | 2,27% |
| firmă | 2,27% |
| persoană | nepublicat |
| firmă | nepublicat |
| firmă | nepublicat |
| persoanăadministrator | — |
| 10 deținători în act · plus 3 deținători pe care actul nu îi numește | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.194.042 RON | 54.980 RON | 1.301.824 RON | 5.354.254 RON | 1.297.317 RON | 367.625 RON | 1 |
| 2024 | 3.559.365 RON | 130.893 RON | 424.388 RON | 531.077 RON | 5.334.934 RON | 312.645 RON | 1 |
| 2023 | 3.620.258 RON | 152.206 RON | 1.477.054 RON | 626.686 RON | 6.286.146 RON | 181.752 RON | 1 |
| 2022 | 6.057.319 RON | 10.340 RON | 943.538 RON | — | 973.084 RON | 29.546 RON | 1 |
| 2021 | 4.086.794 RON | 1.075 RON | 9.353 RON | 20.249 RON | 8.310 RON | 19.206 RON | 1 |
| 2020 | 3.295.017 RON | 3.232 RON | 116.621 RON | — | 132.746 RON | 16.125 RON | 1 |
| 2019 | 1.870.377 RON | 893 RON | 1.933 RON | — | 14.826 RON | 12.893 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 2.194.042 RON | 3.559.365 RON | 3.620.258 RON | 6.057.319 RON | 4.086.794 RON | 3.295.017 RON | 1.870.377 RON |
| Venituri totale | 2.464.040 RON | 3.684.414 RON | 3.757.994 RON | 6.057.319 RON | 4.086.794 RON | 3.295.017 RON | 1.870.377 RON |
| Cheltuieli totale | 2.400.819 RON | 3.533.881 RON | 3.605.788 RON | 6.046.979 RON | 4.085.719 RON | 3.291.149 RON | 1.869.314 RON |
| Profit brut | 63.221 RON | 150.533 RON | 152.206 RON | 10.340 RON | 1.075 RON | 3.868 RON | 1.063 RON |
| Profit net | 54.980 RON | 130.893 RON | 152.206 RON | 10.340 RON | 1.075 RON | 3.232 RON | 893 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 5.354.254 RON | 531.077 RON | 626.686 RON | — | 20.249 RON | — | — |
| Active circulante | 1.297.317 RON | 5.334.934 RON | 6.286.146 RON | 973.084 RON | 8.310 RON | 132.746 RON | 14.826 RON |
| Stocuri | 103.609 RON | 53 RON | 447.235 RON | 412.785 RON | — | — | 9.540 RON |
| Creante | 666.592 RON | 4.940.608 RON | 5.382.048 RON | 505.912 RON | 1.710 RON | 112.825 RON | 2.259 RON |
| Casa si conturi la banci | 527.116 RON | 394.273 RON | 456.863 RON | 54.387 RON | 6.600 RON | 19.921 RON | 3.027 RON |
| Datorii totale | 1.301.824 RON | 424.388 RON | 1.477.054 RON | 943.538 RON | 9.353 RON | 116.621 RON | 1.933 RON |
| Venituri in avans | 4.982.122 RON | 5.128.978 RON | 5.254.026 RON | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 367.625 RON | 312.645 RON | 181.752 RON | 29.546 RON | 19.206 RON | 16.125 RON | 12.893 RON |
| Capital subscris varsat | 13.200 RON | 13.200 RON | 13.200 RON | 13.200 RON | 13.200 RON | 10.600 RON | 10.600 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |