ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Ia act de retragerea solicitării de acordare de asistenţă în vederea executării sancţiunii pecuniare de 71 euro aplicată intimatei Saw 2013 Express SRL, prin hotărârea pronunţată în dosarul nr. EGS 254140999, pronunţată la data de 07/12/2022, definitivă la data de 18/01/2023 de către autorităţile olandeze. În temeiul art. 275 alin. 3 Cod procedură penală, cheltuielile judiciare avansate de stat rămân în sarcina acestuia. Cu drept de contestaţie în termen de 3 zile de la comunicare. Pronunţată prin punerea la dispoziţia părţilor şi procurorului prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi, 21.11.2023.
În vederea administrării probelor propuse, amână judecarea cauzei la data de 21.11.2023.
Amână cauza la data de 26.09.2023, ora 10, în vederea efectuării unei adrese către autorităţile străine.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 232.602 RON | 1.758 RON | 68.569 RON | 24.674 RON | 173.442 RON | 138.397 RON | 1 |
| 2022 | 144.421 RON | 21.043 RON | 47.135 RON | 49.899 RON | 183.205 RON | 185.969 RON | 1 |
| 2021 | 316.252 RON | 62.494 RON | 51.874 RON | 75.661 RON | 148.819 RON | 195.687 RON | 2 |
| 2020 | 224.724 RON | 51.782 RON | 46.712 RON | 10.840 RON | 133.016 RON | 97.144 RON | 1 |
| 2019 | 195.653 RON | 44.218 RON | 23.223 RON | — | 68.585 RON | 45.362 RON | 1 |
| 2018 | 14.853 RON | 944 RON | 22.948 RON | 450 RON | 21.293 RON | 1.144 RON | — |
| Indicator | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 232.602 RON | 144.421 RON | 316.252 RON | 224.724 RON | 195.653 RON | 14.853 RON |
| Venituri totale | 259.538 RON | 144.421 RON | 316.253 RON | 224.751 RON | 195.653 RON | 14.853 RON |
| Cheltuieli totale | 255.318 RON | 121.830 RON | 250.663 RON | 168.969 RON | 147.983 RON | 13.463 RON |
| Profit brut | 4.220 RON | 22.591 RON | 65.590 RON | 55.782 RON | 47.670 RON | 1.390 RON |
| Profit net | 1.758 RON | 21.043 RON | 62.494 RON | 51.782 RON | 44.218 RON | 944 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 24.674 RON | 49.899 RON | 75.661 RON | 10.840 RON | — | 450 RON |
| Active circulante | 173.442 RON | 183.205 RON | 148.819 RON | 133.016 RON | 68.585 RON | 21.293 RON |
| Stocuri | 16.840 RON | 13.399 RON | 12.530 RON | 15.158 RON | — | — |
| Creante | 32.251 RON | 67.465 RON | 65.237 RON | 89.951 RON | 56.705 RON | 17.333 RON |
| Casa si conturi la banci | 124.351 RON | 102.341 RON | 71.052 RON | 27.907 RON | 11.880 RON | 3.960 RON |
| Cheltuieli in avans | 8.850 RON | — | 23.081 RON | — | — | 2.349 RON |
| Datorii totale | 68.569 RON | 47.135 RON | 51.874 RON | 46.712 RON | 23.223 RON | 22.948 RON |
| Capitaluri proprii | 138.397 RON | 185.969 RON | 195.687 RON | 97.144 RON | 45.362 RON | 1.144 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | — |