| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | — | -43 RON | 440 RON | — | 10.723 RON | 10.283 RON | — |
| 2022 | — | -2.468 RON | 890 RON | — | 11.215 RON |
| Indicator | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | — | — |
| 10.325 RON |
| — |
| 2021 | 58.410 RON | 22.154 RON | 5.470 RON | — | 18.263 RON | 12.793 RON | 0 |
| 2020 | 10.000 RON | -14.652 RON | 11.914 RON | — | 2.553 RON | -9.361 RON | 1 |
| 2019 | 62.765 RON | 15.092 RON | 19.348 RON | 21.542 RON | 3.097 RON | 5.291 RON | 1 |
| 2018 | 62.027 RON | -10.001 RON | 45.168 RON | — | 35.367 RON | -9.801 RON | 1 |
| 58.410 RON |
| 10.000 RON |
| 62.765 RON |
| 62.027 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 58.410 RON | 22.138 RON | 63.444 RON | 62.027 RON |
| Cheltuieli totale | 43 RON | 2.468 RON | 34.504 RON | 36.127 RON | 46.451 RON | 70.167 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 23.906 RON | 0 RON | 16.993 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 43 RON | 2.468 RON | 0 RON | 13.989 RON | 0 RON | 8.140 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 22.154 RON | 0 RON | 15.092 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 43 RON | 2.468 RON | 0 RON | 14.652 RON | 0 RON | 10.001 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | — | — | — | 21.542 RON | — |
| Active circulante | 10.723 RON | 11.215 RON | 18.263 RON | 2.553 RON | 3.097 RON | 35.367 RON |
| Creante | 274 RON | 274 RON | — | — | 2.627 RON | 32.570 RON |
| Casa si conturi la banci | 10.449 RON | 10.941 RON | 18.263 RON | 2.553 RON | 470 RON | 2.797 RON |
| Datorii totale | 440 RON | 890 RON | 5.470 RON | 11.914 RON | 19.348 RON | 45.168 RON |
| Capitaluri proprii | 10.283 RON | 10.325 RON | 12.793 RON | -9.361 RON | 5.291 RON | -9.801 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | 0 | 1 | 1 | 1 |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2025
ANAF · 30.06.2026
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.