ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 20% |
| persoană | 80% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Admite în parte cererea formulată de reclamanta SC ELIT SRL, nr. înreg. ORC ..., CUI ... cu sediul în ... şi cu sediul procesual ales în ..., în contradictoriu cu pârâta KRALEX SILVER SRL, nr. înreg. ORC ..., CUI..., cu sediul în ... Obligă pârâta la plata către reclamantă a sumei de 1314,80 lei, reprezentând contravaloarea facturilor neachitate. Obligă pârâta la plata către reclamantă a dobânzii legale penalizatoare, calculată de la data scadenţei fiecărei facturi fiscale şi până la achitarea integrală a debitului. Obligă pârâta la plata către reclamantă a sumei de 80 lei cu titlu de cheltuieli de judecată. Respinge în rest cererea, ca neîntemeiată. Executorie de drept. Cu drept de apel în termen de 30 de zile de la comunicarea hotărârii. Cererea de apel se depune la Judecătoria Alba Iulia. Pronunţată astăzi, 06.05.2025, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 866.612 RON | 11.783 RON | 155.469 RON | 0 RON | 173.323 RON | 17.854 RON | 2 |
| 2024 | 451.125 RON | 4.455 RON | 117.365 RON | 65 RON | 262.816 RON | 145.516 RON | 3 |
| 2023 | 639.768 RON | 8.962 RON | 167.350 RON | 847 RON | 307.564 RON | 141.061 RON | 3 |
| 2022 | 665.652 RON | 53.832 RON | 165.420 RON | 1.628 RON | 295.892 RON | 132.100 RON | 3 |
| 2021 | 498.684 RON | 4.489 RON | 127.640 RON | 2.410 RON | 207.997 RON | 78.267 RON | 2 |
| 2020 | 164.969 RON | 66.016 RON | 8.830 RON | — | 82.608 RON | 73.778 RON | 1 |
| 2019 | 50.589 RON | -5.593 RON | 34.730 RON | — | 42.493 RON | 7.763 RON | 1 |
| 2018 | 16.329 RON | 13.156 RON | 20.037 RON | 137 RON | 33.256 RON | 13.356 RON | 3 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 866.612 RON | 451.125 RON | 639.768 RON | 665.652 RON | 498.684 RON | 164.969 RON | 50.589 RON | 16.329 RON |
| Venituri totale | 870.784 RON | 554.401 RON | 725.116 RON | 723.078 RON | 528.843 RON | 168.657 RON | 57.677 RON | 51.871 RON |
| Cheltuieli totale | 833.400 RON | 535.144 RON | 709.607 RON | 662.912 RON | 519.100 RON | 99.983 RON | 62.671 RON | 38.196 RON |
| Profit brut | 37.384 RON | 19.257 RON | 15.509 RON | 60.166 RON | 9.743 RON | 68.674 RON | 0 RON | 13.675 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 4.994 RON | 0 RON |
| Profit net | 11.783 RON | 4.455 RON | 8.962 RON | 53.832 RON | 4.489 RON | 66.016 RON | 0 RON | 13.156 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 5.593 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | 65 RON | 847 RON | 1.628 RON | 2.410 RON | — | — | 137 RON |
| Active circulante | 173.323 RON | 262.816 RON | 307.564 RON | 295.892 RON | 207.997 RON | 82.608 RON | 42.493 RON | 33.256 RON |
| Stocuri | 74.029 RON | 168.229 RON | 229.599 RON | 232.137 RON | 140.762 RON | 5.026 RON | 5.628 RON | 2.680 RON |
| Creante | 51.465 RON | 51.697 RON | 50.548 RON | 54.957 RON | 57.552 RON | 30.367 RON | 30.367 RON | 30.367 RON |
| Casa si conturi la banci | 47.829 RON | 42.890 RON | 27.417 RON | 8.798 RON | 9.683 RON | 47.215 RON | 6.498 RON | 209 RON |
| Datorii totale | 155.469 RON | 117.365 RON | 167.350 RON | 165.420 RON | 127.640 RON | 8.830 RON | 34.730 RON | 20.037 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | — | 4.500 RON | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 17.854 RON | 145.516 RON | 141.061 RON | 132.100 RON | 78.267 RON | 73.778 RON | 7.763 RON | 13.356 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 3 | 3 | 3 | 2 | 1 | 1 | 3 |