ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 6 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 6 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 35% |
| persoană | 35% |
| firmă | 30% |
| 3 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.396.622 RON | 72.047 RON | 517.602 RON | 92.980 RON | 996.017 RON | 862.367 RON | 3 |
| 2024 | 1.433.535 RON | 162.766 RON | 252.906 RON | 169 RON | 701.020 RON | 790.286 RON | 3 |
| 2023 | 565.764 RON | 136.639 RON | 146.070 RON | 324 RON | 487.524 RON | 627.519 RON | 1 |
| 2022 | 274.769 RON | 50.218 RON | 36.354 RON | 480 RON | 321.923 RON | 490.880 RON | 1 |
| 2021 | 236.138 RON | 21.964 RON | 90.884 RON | 636 RON | 316.951 RON | 255.662 RON | — |
| 2020 | 145.508 RON | 664 RON | 168.817 RON | — | 183.838 RON | 33.697 RON | — |
| 2019 | 4.470 RON | -44.288 RON | 102.153 RON | — | 45.186 RON | -56.967 RON | — |
| 2018 | — | -22.679 RON | 19.159 RON | — | 6.480 RON | -12.679 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.396.622 RON | 1.433.535 RON | 565.764 RON | 274.769 RON | 236.138 RON | 145.508 RON | 4.470 RON | — |
| Venituri totale | 1.517.140 RON | 1.638.348 RON | 574.273 RON | 275.887 RON | 236.405 RON | 145.793 RON | 4.483 RON | 1 RON |
| Cheltuieli totale | 1.432.994 RON | 1.438.442 RON | 432.509 RON | 220.073 RON | 208.202 RON | 140.924 RON | 48.637 RON | 22.680 RON |
| Profit brut | 84.146 RON | 199.906 RON | 141.764 RON | 55.814 RON | 28.203 RON | 4.869 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 44.154 RON | 22.679 RON |
| Profit net | 72.047 RON | 162.766 RON | 136.639 RON | 50.218 RON | 21.964 RON | 664 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 44.288 RON | 22.679 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 92.980 RON | 169 RON | 324 RON | 480 RON | 636 RON | — | — | — |
| Active circulante | 996.017 RON | 701.020 RON | 487.524 RON | 321.923 RON | 316.951 RON | 183.838 RON | 45.186 RON | 6.480 RON |
| Stocuri | 503.358 RON | 436.386 RON | 191.883 RON | 167.155 RON | 177.428 RON | 129.012 RON | 42.634 RON | 1.632 RON |
| Creante | 580.651 RON | 186.265 RON | 262.970 RON | 66.207 RON | 46.326 RON | 24.908 RON | 1.954 RON | — |
| Casa si conturi la banci | -87.992 RON | 78.369 RON | 32.671 RON | 88.561 RON | 93.197 RON | 29.918 RON | 598 RON | 4.848 RON |
| Cheltuieli in avans | 444.041 RON | 342.003 RON | 285.741 RON | 204.831 RON | 28.959 RON | 18.676 RON | — | — |
| Datorii totale | 517.602 RON | 252.906 RON | 146.070 RON | 36.354 RON | 90.884 RON | 168.817 RON | 102.153 RON | 19.159 RON |
| Venituri in avans | 153.069 RON | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 862.367 RON | 790.286 RON | 627.519 RON | 490.880 RON | 255.662 RON | 33.697 RON | -56.967 RON | -12.679 RON |
| Capital subscris varsat | 485.000 RON | 485.000 RON | 485.000 RON | 485.000 RON | 300.000 RON | 100.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 3 | 3 | 1 | 1 | — | — | — | — |