| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019 | 2.754.735 RON | 1.847.976 RON | 68.637 RON | — | 1.916.853 RON | 1.848.216 RON | 4 |
| 2018 | 495.475 RON | 345.180 RON | 17.117 RON | — | 362.497 RON |
| Indicator | 2019 | 2018 |
|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 2.754.735 RON | 495.475 RON |
| Venituri totale | 2.767.215 RON | 495.546 RON |
| 345.380 RON |
| 4 |
| Cheltuieli totale | 890.634 RON | 145.411 RON |
| Profit brut | 1.876.581 RON | 350.135 RON |
| Profit net | 1.847.976 RON | 345.180 RON |
| Active circulante | 1.916.853 RON | 362.497 RON |
| Stocuri | 966 RON | 3.183 RON |
| Creante | 1.915.902 RON | 322.526 RON |
| Casa si conturi la banci | -15 RON | 36.788 RON |
| Datorii totale | 68.637 RON | 17.117 RON |
| Capitaluri proprii | 1.848.216 RON | 345.380 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 4 | 4 |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.