ONRC
ONRC
ANAF · anul 2024
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Ia act de renunţarea la judecarea cererii având ca obiect ,,validare poprire”. Cu recurs în termen de 30 de zile de la comunicare. Cererea de recurs se depune la Judecătoria Sectorului 6 Bucureşti. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin intermediul grefei, azi, 27.10.2023.
În temeiul art. 242 alin. 1 C.pr.civ. dispune suspendarea judecării cauzei. Cu recurs pe toată durata suspendării. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, azi, 05.05.2023.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 1.704.133 RON | 521.699 RON | 200.932 RON | 155.273 RON | 567.598 RON | 521.939 RON | 17 |
| 2022 | 1.429.669 RON | 457.815 RON | 508.161 RON | 255.625 RON | 710.591 RON | 458.055 RON | 18 |
| 2021 | 1.233.124 RON | 556.844 RON | 192.912 RON | 220.471 RON | 605.957 RON | 634.668 RON | 13 |
| 2020 | 686.252 RON | 295.504 RON | 173.865 RON | 149.641 RON | 319.466 RON | 295.704 RON | 7 |
| 2019 | 1.267.036 RON | 837.918 RON | 228.125 RON | 182.145 RON | 883.520 RON | 838.118 RON | 9 |
| 2018 | 287.472 RON | 228.443 RON | 20.702 RON | — | 249.345 RON | 228.643 RON | 9 |
| Indicator | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.704.133 RON | 1.429.669 RON | 1.233.124 RON | 686.252 RON | 1.267.036 RON | 287.472 RON |
| Venituri totale | 1.704.134 RON | 1.462.917 RON | 1.233.124 RON | 686.453 RON | 1.267.036 RON | 287.472 RON |
| Cheltuieli totale | 1.166.246 RON | 991.203 RON | 663.950 RON | 384.717 RON | 416.448 RON | 56.154 RON |
| Profit brut | 537.888 RON | 471.714 RON | 569.174 RON | 301.736 RON | 850.588 RON | 231.318 RON |
| Profit net | 521.699 RON | 457.815 RON | 556.844 RON | 295.504 RON | 837.918 RON | 228.443 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 155.273 RON | 255.625 RON | 220.471 RON | 149.641 RON | 182.145 RON | — |
| Active circulante | 567.598 RON | 710.591 RON | 605.957 RON | 319.466 RON | 883.520 RON | 249.345 RON |
| Stocuri | 1.413 RON | 6.108 RON | — | 0 RON | — | — |
| Creante | 253.734 RON | 381.581 RON | 2.113 RON | 96.895 RON | 509 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 312.451 RON | 322.902 RON | 603.844 RON | 222.571 RON | 883.011 RON | 249.345 RON |
| Cheltuieli in avans | — | — | 1.152 RON | 462 RON | 578 RON | — |
| Datorii totale | 200.932 RON | 508.161 RON | 192.912 RON | 173.865 RON | 228.125 RON | 20.702 RON |
| Capitaluri proprii | 521.939 RON | 458.055 RON | 634.668 RON | 295.704 RON | 838.118 RON | 228.643 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 17 | 18 | 13 | 7 | 9 | 9 |