URSIN MED S.R.L.
- J2/1584/2018ARADdin 03.10.2018
- J5/1273/2021BIHORdin 13.05.2021
- J40/13946/2023BUCURESTIdin 27.07.2023in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 478.499 RON | 222.417 RON | 180.268 RON | 219.404 RON | 181.530 RON | 222.657 RON | 1 |
| 2024 | 421.430 RON | 166.510 RON | 225.625 RON | 284.020 RON | 108.355 RON | 166.750 RON | 1 |
| 2023 | 294.942 RON | 111.310 RON | 265.821 RON | 339.118 RON | 38.172 RON | 111.550 RON | 1 |
| 2022 | 212.458 RON | 37.205 RON | 5.478 RON | 8.980 RON | 33.611 RON | 37.445 RON | 1 |
| 2021 | 160.906 RON | 81.440 RON | 27.587 RON | 11.000 RON | 96.356 RON | 80.106 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 478.499 RON | 421.430 RON | 294.942 RON | 212.458 RON | 160.906 RON |
| Venituri totale | 478.607 RON | 422.872 RON | 297.960 RON | 212.458 RON | 160.906 RON |
| Cheltuieli totale | 237.118 RON | 243.951 RON | 183.876 RON | 171.104 RON | 75.770 RON |
| Profit brut | 241.489 RON | 178.921 RON | 114.084 RON | 41.354 RON | 85.136 RON |
| Profit net | 222.417 RON | 166.510 RON | 111.310 RON | 37.205 RON | 81.440 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 219.404 RON | 284.020 RON | 339.118 RON | 8.980 RON | 11.000 RON |
| Active circulante | 181.530 RON | 108.355 RON | 38.172 RON | 33.611 RON | 96.356 RON |
| Creante | 180.800 RON | 100.008 RON | — | 11.527 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 730 RON | 8.347 RON | 38.172 RON | 22.084 RON | 96.356 RON |
| Cheltuieli in avans | 1.991 RON | — | 81 RON | 332 RON | 337 RON |
| Datorii totale | 180.268 RON | 225.625 RON | 265.821 RON | 5.478 RON | 27.587 RON |
| Capitaluri proprii | 222.657 RON | 166.750 RON | 111.550 RON | 37.445 RON | 80.106 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | — |