| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 337.010 RON | -26.670 RON | 146.889 RON | 13.665 RON | 58.805 RON | -74.419 RON | 1 |
| 2024 | 284.666 RON | 478 RON | 141.532 RON | 22.032 RON | 70.029 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| -49.471 RON |
| 2 |
| 2023 | 292.004 RON | 14.738 RON | 137.420 RON | 31.102 RON | 77.455 RON | -49.949 RON | 2 |
| 2022 | 228.242 RON | -40.477 RON | 76.771 RON | 48.928 RON | 8.566 RON | -64.688 RON | 2 |
| 2021 | 252.381 RON | -33.003 RON | 74.313 RON | 74.299 RON | 47.785 RON | -24.210 RON | 2 |
| 2020 | 299.113 RON | -33.847 RON | 12.536 RON | 100.736 RON | 19.544 RON | 8.793 RON | 3 |
| 2019 | 275.227 RON | 42.097 RON | 89.049 RON | 127.706 RON | 129.903 RON | 42.639 RON | 3 |
| 2018 | 15.189 RON | 342 RON | 40.016 RON | 289 RON | 40.269 RON | 542 RON | 1 |
| Cifra de afaceri |
| 337.010 RON |
| 284.666 RON |
| 292.004 RON |
| 228.242 RON |
| 252.381 RON |
| 299.113 RON |
| 275.227 RON |
| 15.189 RON |
| Venituri totale | 342.686 RON | 311.531 RON | 318.179 RON | 255.669 RON | 279.737 RON | 326.881 RON | 337.268 RON | 15.229 RON |
| Cheltuieli totale | 369.356 RON | 310.828 RON | 299.999 RON | 293.855 RON | 309.138 RON | 357.904 RON | 292.411 RON | 14.735 RON |
| Profit brut | 0 RON | 703 RON | 18.180 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 44.857 RON | 494 RON |
| Pierdere bruta | 26.670 RON | 0 RON | 0 RON | 38.186 RON | 29.401 RON | 31.023 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 478 RON | 14.738 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 42.097 RON | 342 RON |
| Pierdere neta | 26.670 RON | 0 RON | 0 RON | 40.477 RON | 33.003 RON | 33.847 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 13.665 RON | 22.032 RON | 31.102 RON | 48.928 RON | 74.299 RON | 100.736 RON | 127.706 RON | 289 RON |
| Active circulante | 58.805 RON | 70.029 RON | 77.455 RON | 8.566 RON | 47.785 RON | 19.544 RON | 129.903 RON | 40.269 RON |
| Stocuri | 49.094 RON | 38.724 RON | 58.144 RON | 6.410 RON | 44.130 RON | 16.188 RON | 36.652 RON | 38.806 RON |
| Creante | 2.924 RON | 2.424 RON | 0 RON | 0 RON | 257 RON | 0 RON | 0 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 6.787 RON | 28.881 RON | 19.311 RON | 2.156 RON | 3.398 RON | 3.356 RON | 93.251 RON | 1.463 RON |
| Datorii totale | 146.889 RON | 141.532 RON | 137.420 RON | 76.771 RON | 74.313 RON | 12.536 RON | 89.049 RON | 40.016 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | 0 RON | 21.086 RON | 45.411 RON | 71.981 RON | 98.951 RON | 125.921 RON | — |
| Capitaluri proprii | -74.419 RON | -49.471 RON | -49.949 RON | -64.688 RON | -24.210 RON | 8.793 RON | 42.639 RON | 542 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 1 |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 80% |
| persoanăadministrator |
| 20% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.